ویژگی های جدید برنامه لینکداین (linkdein )

به روز رسانی برنامه لینکداین (linkdein ): کاربران می‌توانند از gif و emoji برخورد شوند

اگر شما هم یکی از 300 میلیون نفری هستید که از لینکداین (linkdein )استفاده میکنید ، ممکن است متوجه شده باشید که ویژگیها و قابلیتهای پیامی آن باید به روزرسانی شود . البته خود linkedin نیز همیگونه فکر میکند .

شبکه های اجتماعی به تدریج به روزرسانی های خود را به ios ، اندروید و وب انجام داده اند که این به روزرسانی ها شامل ویژگیهای جدید ارائه شده توسط سایر سرویسها همچون مسینجر فیس بوک است که در برگیرنده ی موضوعات چت و توانایی اضافه کردن emoji و gif به پیامها می باشد .

مارک هول (mark hull) مدیر linkedin در قسمت بلاگ این شرکت می گوید ” ما خوب می دانیم که بیشتر افراد این توانایی ها را انتظار داشتند ، بنابراین رویکرد اندیشمندانه ای در انعکاس راه‌هایی که متخصصان امروزه با هم در ارتباط هستند را در پیش گرفتیم “.

1

به ظاهر به روزرسانی های مربوط به دسکتاپ کم بوده است اما مزیت حاصل از یک پنجره ی جدید در قسمت سمت چپ صفحه نمایش این است که اکنون بیشتر شبیه مسینجر (پیام رسان ) است . با انتخاب یک چت مخصوص ، آن پنجره گفتگوها را در سمت راست باز کرده و شما می توانید چند خط از گفتگوها را در آن ببنید ، پیام جدیدی بنویسید ، فایلها و تصاویر خود را بفرستید ، از استیکرها و تصاویر emoji و gif استفاده کنید .

بر روی دستگاههای تلفن همراه ، به روز رسانی پیام رسان بیشتر شده تا با صفحه ی نمایش کوچکتر متناسب شود . با فشار دادن آیکون پیام ها (messages) در صفحه خانه ی اپلیکیشن ، یک پنجره ی جدید برایتان باز می شود که می توانید نگاهی اجمالی به گفتگوهای خود بیندازید . اگر گفتگوی خاصی را انتخاب کنید ،وارد یک صفحه دیگر می شوید که کلا توسط گفتگوها اشغال شده و چند خط آخر چت برای شما اشکار خواهد شد .

به گفته ی hull ، شرکت linkedin به دنبال ایده های جدیدی همچون همیار پیام رسان هوشمند شبیه ویژگی پیام رسان تجربی فیس بوک است تا بتواند گفتگوها را جذابتر کند .
برای linkedin ، این به روز رسانی بسیار لازم وضروری بود تا فضای گفتگوها را گرمتر کند . اگرچه لینکداین ، گزارش سه ماه ی دوم را در شهریور ارائه داده است ، اما پیام رسانی در شبکه های اجتماعی سابقه طولانی داشته و پشت تجارب غنی سرویسهای عمومی مانند مسینجر قرار گرفته است . همچنین به روز رسانی ها از توییتر در طی چند ماه نیز دنبال شده که در آن شبکه اجتماعی ارسال پیام مستقیم با موضوع چت گروهی را جذابتر کرده و محدودیت 140 کاراکتر برای پیام های مستقیم دور انداخته شده است .

چیزی که کمتر روشن است این است که کاربران چگونه با ارسال gif و emoji برخورد خواهند کرد . با مسینجر ، کاربران اغلب با افراد خانواده و دوستان خود چت میکردند و فضا صمیمی تر و دوستانه تر بود . اما در لینکداین ، بیشتر افراد به صورت رسمی با هم حرف می زنند و بیشتر گفتگوها رسمی است که به نظر می رسد نیاز به gif و یا emoji کمتر باشد .

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا