اطلاعات تکمیلی از رویداد شرکت اپل

این رویداد ممکن است یکی از بزرگترین همایش هایی باشدکه شرکت اپل تا به امروز داشته است

در روز چهارشنبه در سالن عمومی گراهام در سان فرانسیسکو ، مدیر عامل شرکت اپل ، آقای تیم کوک ( Tim Cook) قرار است به تعداد سه گوشی هوشمند جدید را معرفی کند ، از یک ستاپ باکس جدید برای تلویزیون اپل ( Apple TV ) پرده برداری کند و همین طور یک تبلت بسیار بزرگ را رونمایی خواهد کرد ، و تمام این کارها را قرار است بر روی یک سالن ناآشنا و جدید انجام دهد. این رخداد ممکن است مکانی باشد که در آن خیلی از محصولات و تکنولوژی های شرکت اپل برای اولین بار معرفی خواهند شد.

Pedestrians walk past an Apple store in Shanghai, China, 25 August 2015. A defective camera causing blurry pictures on the iPhone 6 Plus has lead Apple to announce it will replace affected iPhones free of charge. A batch of Apple iPhone 6 Plus smartphones are being affected by a bug, resulting in them taking blurry pictures, and prompting Apple to announce that it will replace the defective devices, according to CNN Money. The affected batches are those sold between September 2014 to January 2015, according to CNN Money. A defective component in the rear camera is causing the blurry pictures, Apple reports. The problem is with the iSight camera in the back of the phone, not the front facing camera, according to CNN Money. Apple has said that it will replace the phone's camera free of charge if the device is taking fuzzy photos, and if it falls into a certain set of serial numbers, according to the Huffington Post.

البته ، خیلی از مطالبی که ما در حال حاضر می دانیم بیشتر بر پایه شایعات است. ولی تنها چیزی که قطع به یقین از رخ دادن آن مطمئن هستیم رونمایی شرکت اپل از گوشی iPhone 6s است ، یک نسخه سریع تر گوشی iPhone 6 با دوربینی بهتر ، بدنه ای تقویت شده با استفاده از فلز روی و شاید هم یک صفحه لمسی مجهز به تکنولوژی Force Touch باشد. بعید به نظر می رسد که شرکت اپل یکی از گوشی های iPhone 6 خودش را بروزرسانی کند ولی گوشی دیگرش یعنی iPhone 6 Plus را بروزرسانی نکند ، پس با این حساب ما شاهد یک نسخه جدید از گوشی iPhone 6 Plus هم خواهیم بود.

ولی توقع یک تغییر عظیم و رادیکالی در طراحی آیفون نباشید ، چون احتمال وقوع این امر صفر است.

همچنین چیزی که از آن مطمئن هستیم ارائه تاریخ دقیق عرضه آپدیت جدید OS X به نام El Capitan و همچنین مشخص شدن تاریخ عرضه iOS 9 است. با این حال ، اگر این که یک لپ تاپ جدید و یا نرم افزار لپ تاپی جدید قرار باشد معرفی شود ، احتمالا از El Capitan فقط بحثی گذرا را شاهد خواهیم بود.

ساعت Apple Watch نیز مقداری از زمان نمایش را در بر خواهد گرفت . بروز رسانی WatchOS 2 به نرم افزار ها اجرازه می دهد که مستقیما بر روی این ساعت اجرا شوند (که بر خلاف چیزی است که تا به حال بر روی نرم افزار گوشی این ساعت شاهد آن بودیم). همچنین احتمالا بند جدید نیز برای اسن ساعت ها ارائه خواهد شد.

آقای تیم کوک و همراهان او احتمالا بیشتر زمان را صرف توضیح دادن در مورد iOS 9 و قابلیت های جدید که این سیستم عامل برای گوشی های iPhone ما ( چه قدیمی و چه جدید ) به ارمغان می آورد صحبت خواهند کرد. ما می دانیم که Siri قرار است یک بروز رسانی آپگرید جدید دریافت کند ، ولی اگر در مورد یک سری ویژگی ها و قابلیت های جدید iOS 9 صحبت شد که تا به حال در مورد آن چیزی نشنیده بودیم، تعجب نکنید.

بعد از معرفی گوشی ها و iOS 9 صحنه قرار است تاریک شود . انتظار می رود که از یک Apple TV جدید رونمایی شود ، ولی احتمال این هم بالاست که شایعه معرفی این تلویزیون در حد همان شایعه باقی مانده و واقعیت پیدا نکند. دقیقا مانند شایعاتی که سال ها پیش در مورد معرفی یک iPad با اندازه 12.9 اینچی مختص کارهای تجاری شکل گرفته بود ولی هیچ وقت از حد یک شایعه فراتر نرفت. شاید این مسئله در مورد این تلویزیون رخ ندهد ولی شاید هم اتفاق بیافتد، هیچ کس نمی داند.

هر اتفاقی که بیافتد، مطمئن باشید که این نمایش خیلی مهم و هیجان انگیز خواهد بود. خبر نگار ارشد فناوری کریستینا وارن و من قبل از نمایش ، در طول آن و حتی بعد از آن همراه و راهنمای شما خواهی بود . پس سایت ما را دنبال کنید تا به بروز ترین خبر های نمایش اپل از شما پذیرایی کنیم.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا