بازی Lone Wolf به مدت یک هفته رایگان شد

بازی‌های رایگان شده در هفته‌های گذشته چنگی به دل نمی‌زدند و آنچنان نیازی به رایگان شدنشان حس نمی‌شد، اما این هفته اپل این روند را جانی دوباره داد و یک بازی پولی بسیار زیبا به نام بازی Lone Wolf را به صورت رایگان درآورده است.

Joe-Dever-Lone-Wolf-iPhone-screenshot-001

این جمعه اپل یک اپلکیشن را برای مدت زمان یک هفته به صورت رایگان درآورده است. بازی Lone Wolf به وسیله Bulkypix منتشر شده است، این بازیاز نیمی کتاب و نیمی نقش اکشن و بر اساس کارهای آقای Joe Dever ساخته شده است.

نحوه ساخت بازی Lone Wolf

خود نویسنده یعنی آقای Joe Dever نیز در ساخت و خط دهی به داستان بازی مشارکت داشته است، و با استادیو بازی ساز ‌‌‌‌‌Bulkypix همکاری کرده تا این نسخه بازی هماهنگ و شبیه به داستان اصلی شود. علاوه بر یک داستان با سبکی جدید، بازی Lone Wolf دارای گرافیکی عالی، سیستم جنگیدن جدید، گیم پلی بسیار زیبا، سیستم مبارزه بسیار پویا و ویژگی‌های بسیار دیگر می‌باشد. برنامه آیفون Kount.ly

بازی Lone Wolf تا جمعه هفته آینده به صورت رایگان قابل دانلود است، پس بهترین کار دانلود این بازی قبل از برگشت به حالت پولی می‌باشد.

بازی Lone Wolf پر از تصاویر با دست طراحی شده زیبا، نشان دادن مکان‌ها به صورت 3D، ساخت کاراکتر‌های بسیار قوی و جذاب که البته طرفدارن این مجموعه با این شخصیت ها آشنایی بسیاری دارند.

شما می‌توانید در بخش “write your own story” به وسیله انتخاب گزینه‌های متفاوت و شیوه جنگیدن‌های متغیر، ارزش و شکل داستان خود را برای بازی تعریف کنید. سیستم مبارزه این بازی به صورت ریل تایم می‌باشد.

چند تصویر از این بازی را در پایین می‌توان مشاهده کرد.

LW_Combat_Clash-of-blades_02

Joe-Dever-Lone-Wolf-iPhone-screenshot-004

همانطور که مشخص است گرافیک بازی عالی است، مجموعه کلی بازی Lone Wolf از چهار قسمت تشکیل شده است، قسمت دوم این بازی با نام  Forrest Hunt با آپدیت‌های روز گذشته در دسترس قرار گرفته است.

دانلود بازی Lone Wolf

شما از طریق همین بازی نیز می‌توانید قسمت دوم را با خرید به قیمت 13 دلار باز کنید و شروع به بازی Lone Wolf در قسمت دوم این مجموعه کنید.

اگر قبلا بازی آیفون  Lone Wolf را خریداری کرده‌اید، بنابراین قسمت و فصل دوم بازی بعد از اینکه قسمت اول را تمام کردید به صورت خودکار باز می‌شود.

بازی Joe Dever’s Lone Wolf را هم‌اکنون به صورت رایگان از طریق اپ استور دانلود کنید: لینک دانلود بازی Lone Wolf

حجم دانلود بازی Lone Wolf تقریبا 800 مگابایت است و برای اجرای این بازی شما به iOS 5.1 با بالا نیازمند خواهید بود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا