صفحه کلید دوست داشتنی آی او اس 8 (ios8)

هم اکنون می توانید از صفحه کلید مجازی پیشفرض که اپل در ای او اس 8 قرار داده استفاده کنید.این صفحه کلید بسیار جذاب تر از صفحه کلید موجود در ای او اس 7 می باشد.

اپل صفحه کلیدی که در ای او اس 8 جایگزین ورژن قبلی کرده طرح های جدیدی را پیش بینی کرده که به کاربر اجازه می دهد خودش یکی از طرح ها را انتخاب کند.

اپل در نهایت به کاربر اجازه می دهد که هر کدام از صفحه کلید های موجود درسیستم عامل ای او اس 8را که ارتباط بیشتری با آن برقرار می کند انتخاب نماید. در ورژن قبلی فقط کاربر قادر به استفاده از صفحه کلید ها در برنامه های خاص بود اما اکنون این صفحه کلید را می توان در برنامه های مختلف استفاده کرد.

تعجب آور نیست که توسعه دهندگان صفحه کلید پس از سال ها کار بر روی صفحه کلید اندروید این بار در اندیشه ارتقای صفحه کلیدهای ای او اس باشند و کار خود را در این زمینه شروع نمایند. آن ها با ارائه آپشن های جدید ویژگی های جذابی را ارائه می دهند که از آن جمله می توان به تاپ فوق سریع، پیش بینی های هوشمند و طراحی هایی شخصی که قادر به انجام آن خواهید بود، اشاره کرد.

اگر نیاز به راهنمای نصب صفحه کلید برای آیفون خود را دارید این لینک به شما کمک خواهد کرد.

صفحه کلید دوست داشتنی ای او اس 8 (ios 8)

سویفت کی، رایگان

شرکت سویفت کی که توسط جامعه اندروید مورد استقبال قرار گرفت اولین شرکتی بود که اعلام کرد قصد ساخت یک صفحه کلید برای ای او اس را دارد. این برنامه به دلیل قدرت پیش بینی تایپ، قابلیت یادگیری از سبک نگارش و عملکرد هوشمندانه مورد تحسین قرار گرفته است. صفحه کلید سویفت کی شامل تعداد زیادی از عکس ها و آیکون های مختلف برای بیان احساسات و اسکین های مختلف و طرح بندی های مختلف صفحه کلید می باشد. برای شروع این برنامه با دو تم رایگان در اختیار کاربران قرار گرفت.

سویفت کی پیشتر یک برنامه یادداشت برداری را در سال 2014 ارائه داد و هم اکنون صفحه کلید پیش بینی تایپ را در اختیار سیستم گسترده ای او اس 8 (ios 8) قرار داده است. شما می توانید هم با زدن ضربات آهسته و هم  باحرکت جاروبی بر روی صفحه کلید تایپ کنید. زمانی که شما هر حرف را انتخاب می کنید سوئیفت کی کلمات پیشنهادی را در اختیار شما قرار می دهد و پس از اینکه کلمه را انتخاب کردید کلمه بعدی را که فکر می کند شما ممکن است تایپ کنید نشان می دهد. برای مثال اگر شما کلمات ” I love”  را تایپ کنید کلمه “you”  را در نوار پیش بینی بالای صفحه کلید  به شما پیشنهاد می دهد.

صفحه کلید دوست داشتنی ای او اس 8 (ios 8)

سوئیپ، 99 سنت

در صفحه کلید سوئیپ با حرکت انگشت بر روی صفحه کلید عمل تایپ را می توانید انجام دهید. این صفحه کلید که هم اکنون بر روی آیفون و آی پد اس در دسترس است روش جدیدی برای تایپ کردن ارائه داده است. پیشینه سوئیپ به چندین سال قبل، زمانی که اندروید تازه شروع به کار کرده بود بر می گردد. سویپ اولین صفحه کلیدی بود که به شما اجازه می داد انگشت خود را به روی صفحه نمایش بکشید حروف را به هم متصل کنید و کلمات را با این روش تایپ کنید. سویپ که متعلق به  کمپانی نیوانس است به شما اجازه می دهد که ایمیل ها و یا پیام های خود را به جای تایپ کردن دیکته کنید. این برنامه را می توانید در 5 تم مختلف خریداری نمایید و می توانید از زبان های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی و آلمانی برای تایپ و دیکته کردن استفاده کنید.

صفحه کلید دوست داشتنی ای او اس 8 (ios 8)

فلکسی، 99 سنت

فلکسی نیز مانند سویفت کی قدرت پیش بینی تایپ را دارد و قبل از اینکه انگشت خود را بر روی حروف قرار دهید سعی دارد که بداند چه چیزی شما می خواهید تایپ کنید. فلکسی همچنین به سرعت تایپ کلمات تاکید دارد و از رفتار تایپی شما برای حرکت سریع از یک کلمه به کلمه بعدی استفاده می کند. و حتی عنوان سریع ترین صفحه کلید را در گینس به نام خود ثبت کرده است. از ویژگی های دیگر آن  تم های رنگارنگ و رایگان ، عکس ها و آیکون های مختلف برای بیان احساسات، پشتیبانی از 40 زبان و طرح بندی مختلف صفحه کلید ها شامل QWERTY و DVORAK اشاره کرد. فلکسی همچنین این امکان را می دهد تا سایز صفحه کلید را متناسب با اندازه انگشتانتان تغییر دهید.

صفحه کلید دوست داشتنی ای او اس 8 (ios 8)

جینجر کی بورد، رایگان

جینجر از دیدگاه کاملا متفاوت دیگری پیروی می کند این صفحه کلید دستور زبان و نحوه نگارش را بهبود می بخشد. علاوه بر پیش بینی های ساده، صفحه کلید جینجر شامل ابزارها و قابلیت های ویرایش، بررسی دستور زبان، پیدا کردن مترادف ها،توضیح در مورد جمله های پیچیده و ترجمه متون به زبان های دیگر است. در حال حاضر صفحه کلید جینجر فقط به زبان انگلیسی موجود است اما این شرکت در نظر دارد در آینده زبان های دیگری را به آن اضافه کند. جینجر نیز مانند سایر برنامه های مربوط به صفحه کلید تم های مختلفی دارد و شما می توانید تم مورد علاقه خود را انتخاب کنید. این برنامه قرار است در اواخر سپتامبر منتشر شود. برای دریافت و به روز رسانی این برنامه به وب سایت جینجر مراجعه کنید.

صفحه کلید های دیگری که قابل تقدیر می باشند

لیست بالا فقط برخی از برنامه های صفحه کلید ارائه شده برای ای او اس(ios ) است اما صفحه کلید دیگری نیز وجود دارند که سزاوار تقدیرند. صفحه کلید Minimum ،یک صفحه کلید ساده به قیمت 1.99 دلار است که صفحه نمایش بسیار ساده ای دارد اما هنوز هم می توان با آن به آسانی پیام ها و ایمیل های خود را تایپ کرد. TouchPal X نیز چند سال است که به عنوان یک برنامه برای ای او اس (ios )در دسترس است و شما می توانید از صفحه کلید پیش بینی آن در تمام برنامه های گوشی استفاده کنید. در نهایت PopKey که به زودی ارائه خواهد شد. صفحه کلیدی است که در آن به جای حروف، مجموعه ای از گیف ها برای ارسال ایمیل و پیام وجود دارد.

cnet

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا