Lifeline یک بازی تعاملی و سرگرم کننده‌ای برای آیفون و اپل واچ شماست

هر چه از زمان عرضه‌ی اپل واچ بیشتر می‌گذرد به طبع تعداد اپلیکیشن‌های آن هم بیشتر می‌شود. بسیاری از این اپ‌ها تنها در زمینه‌ی اعلان رسانی هستند و کمک می‌کنند تا با آیفون خود در ارتباط باشید، حتی در زمان که گوشی در جیب شما قرار دارد.

1

اما Lifeline بازی مبتنی بر متنی است که به کاربر اجازه می‌دهد با یک مسافر فضایی ارتباط برقرار کند. اجرای این بازی بر روی اپل واچ این احساس را به شما منتقل می‌کند که انگار در آینده‌ی گذشته‌ای علمی-تخیلی زندگی می‌کنید چیزی مثل Lost in Space.

این بازی به صورت آنی صورت می‌گیرد یعنی بر اساس زمان بازیکن اول رخ می‌دهد. تیلور مسافر فضایی است با یک سفینه‌ی خراب که باید به زندگی خود ادامه دهد. با کمک شما او می‌تواند از این امتحان سخت نجات یابد اما این کمک باید به موقع باشد. اگر او در حال استراحت یا مشغول کاری است شما باید صبر کنید تا آماده‌ی برقراری ارتباط شود.

2

اگرچه این بازی مانند بازی‌های بخر و برو به نظر می‌رسد اما این طور نیست. بازیکن بدون هیچ پرداخت درون برنامه‌ای فقط یک بار خرید می‌کند. در این بازی به طرز عجیبی باید منتظر تیلور بمانید. نمی‌توانید مانند بازی‌های دیگر به سرعت صدها الماس جمع آوری کنید بلکه باید صبور باشید.

زمانی که تیلور در تماس با شما توصیه‌، راهنمایی و یادآوری‌تان را در مورد زندگی‌اش از شما می‌خواهد، بعضی از تصمیم‌هایتان به طور مستقیم بر زندگی او اثر دارد. بعضی از این تصمیم‌ها هم باعث مرگ او می‌شود.

شما می‌توانید این بازی را تا رسیدن به سرنوشت این مسافر ادامه دهید یا در زمان به عقب برگردید تا تصمیمات خود را اصلاح کرده و انتخاب متفاوتی کنید تا ببینید چه اتفاقی می‌افتد.

3

شما می‌توانید گفتگوی خود با تیلور را در آیفون انجام دهید اما اگر یکی از معدود خوش شانس‌های دارنده‌ی اپل واچ هستید، می‌توانید با این مسافر فضایی تنها بدون نیاز به نگاه کردن به نمایشگر آیفون خود ارتباط برقرار کنید. در عوض صحبت‌های شما بر روی اپل واچ ظاهر خواهد شد، دقیقاً مثل دریافت یک پیام متنی از طرف دوستانتان. به این صورت با آمدن پیام بر روی مچتان می‌توانید از آنچه تیلور می‌خواهد بگوید باخبر شوید. گاهی اوقات او فقط به دنبال کسی است تا با او صحبت کند. گاهی اوقات هم او برای ادامه‌ی زندگی‌اش به کمک شما نیاز دارد.

Lifeline برای آیفون، آیپد، آیپاد تاچ و اپل واچ به قیمت ۲.۹۹ دلار در اپ استور در دسترس است.

در مورد این بازی مبتنی بر متن چه نظری دارید؟ آن را در اپل واچ بازی خواهید کرد؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا