تصویر لومیا 830 و عبارت Nokia by Microsoft به‌ عنوان برند

چند روز پیش رندری از پشت لومیا 830  ویندوزفونی منتشر شده بود که اصلی‌ترین نکته‌ی قابل فهم در آن استفاده از عبارت Nokia by Microsoft در قسمت پشتی است. در حالی که هنوز با در اختیار داشتن نام تجاری معروف خود یعنی نوکیا، لومیا 830 به نظر می رسد اولین برند تحت تصاحب این شرکت (مایکروسافت) با نام Nokia by Microsoft باشد.

16

 

رندرها، نشان ازین می دهند که نام تجاری این شرکت (Nokia) به چشم می خورد،  البته هنوز برای باور این نامگذاری و قطعیت استفاده از چنین عبارتی در تلفن‌‌های‌هوشمند نوکیا زود است و باید تا انتشار اخبار موثق‌تر به انتظار بنشینیم. بر اساس دیده ها و گمانه زنی ها به نظر می رسد، در دوربین پشتی از یک سنسور 13 مگاپیکسلی PureView استفاده شده و در ضمن صفه نمایش این تلفن 4.5 اینچ برآورد شده است.

نوکیا لومیا 830 و شایعات جدید

با توجه به خرید گواهی استفاده از نام نوکیا برای مدت 10 سال توسط ردموندی‌ها، استفاده از چنین ترکیبی در تلفن‌های‌هوشمند تولید شده توسط این کمپانی، محتمل‌ترین گزینه‌ی موجود است. همچنین اعتقاد بر ابن است چون مایکروسافت صنعتی در عرصه تولید تبلت دارد آبا از ازن نام (Nokia By Microsoft) استفاده می کند؟

 

همانطور که برای لاومیا 830، هنوز اطلاعات دقیقی شناخته نشده،  فراتراز یک دوربین 13 مگا پیکسلی از مایکروسافت انتظار نمیرفت. انتظار نداشته باشید که Apple و Samsung S5 از این رونمایی وحشت زده شده باشند ، هرچند مایکروسافت در ساخت اولین تلفن هوشمند خود از هیچ امکاناتی دریغ نمیکند.

همکاری دو شرکت مایکروسافت و نوکیا

نوکیا و مایکروسافت هردو در زمان های در طول چند سال گذشته باهم سهیم بوده اند، اما همکاری بین این دو شرکت دیگر به پایان رسیده و باید منتظر نبرد تلفن های هوشمند این دو باشیم ، و مایکروسافت متوجه این شده است که نباید نام این برند محبوب را به این زودی از بین ببرد. این کار ما را یاد سونی اریکسون می اندازد.
امیدواریم لذت برده باشد.

RedmondPie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا