پایه نگه دارنده MCUPMP برای آیفون 6 شما

پایه نگه دارنده MCUPMP محصولی از Macally  آیفون 6 شما را در دسترس نگه می دارد

وقتی ابزاری برای قرار گیری آیفون بر روی آن (پایه ی گوشی ) عرضه می شود مردم نظرات مختلفی درباره ی آن ارائه می دهند.

برخی ترجیح می دهد یک پایه برای آیفون خود داشته باشند که روی داشبورد ماشین قرار گیرد (dashboard mounts) و بتوانند راحت تر گوشی خود را ببینند.

MCUPMP-cup-holder-mount-iPhone-6

این حال dashboard mounts در برخی کشورها غیر قانونی است. یک پایه air vent هنوز اسان شدن مشاهده دستگاه در سطح مقابل چشم را فراهم می کند. همچنین پایه گوشی های cup holder نیز وجود دارد.

MCUPMP نوعی cup holder mount است که آیفون 6 شما را همیشه در دسترس قرار می دهد و شما می توانید نقشه ها را ببینید ، موسیقی انتخاب کنید و با سایر برنامه های گوشی کار کنید ؛ بدون اینکه نیاز داشته باشید مدام گوشی را در دست بگیرید.

ویژگی های قابل تنظیم این پایه ها شامل جایگاهی است که تا 4.1 اینچ باز می شود ، این پایه با یک پد پلاستیکی بسیار نرم پوشانده شده است تا خراشی روی آیفون ایجاد نکند.

همچنین این پایه دارای بازوهای قابل چرخش 360 درجه است که می تواند آیفون خود را بچرخانید و آن را به حالت دلخواه افقی یا عمودی درآورید.

پایه MCUPMP محصول Macally در آمازون به قیمت 12 دلار در دسترس است. از آنجا که این پایه قابل تنظیم تا 4.1 اینچ است بنابرین علاوه بر آیفون 6 برای آیفون 6 پلاس نیز کاربرد دارد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا