دسته‌ها
اخبار تکنولوژی

عرضه ساعت هوشمند ساخته شده توسط صاحب علامت تجاری iWatch

زمانی که اپل ساعت هوشمند خود را رو نمایی کرد ، به راحتی می توان گفت که بسیاری از افراد تا حدی تعجب کردند . برای اینکه از همان ابتدا انتظار می رفت که اپل نام ساعت خود را iWatch بگذارد . با توجه به این موضوع که پیش از این ، شرکت اپل تمایل زیادی برای اضافه کردن حرف “i” در ابتدای نام بسیاری از محصولات خود داشت .

iwatch-concept

ما هنوز به طور 100 % مطمئن نیستیم که چرا اپل نام Apple Watch را برای محصول جدید خود انتخاب کرده است . اما یکی از دلایل این انتخاب می تواند وجود مارک iWatch در اروپا باشد.

این را هم بخوانید: فروش گوشی اندروید

صاحب علامت تجاری iWatch در حال حاضر ، یک شرکت ایرلندی به نام Probendi است . مدیر عامل این شرکت Daniele Di Salvo اخیرا مصاحبه ای در رادیو RTE داشت . با توجه به این مصاحبه ، به نظر می رسد که شرکت مورد نظر در حال آماده سازی مراحل عرضه ساعت هوشمند خود با نام تجاری شرکت ( iWatch ) است.

fitbitforce

در حال حاضر این علامت تجاری برای نرم افزارهای ارتباطی در حوزه سلامت و ایمنی استفاده می شود . Di Salvo در سخنان خود گفت : “ما با برخی از تولید کنندگان بسیار مهم در چین در مورد امکان ساخت یک ساعت هوشمند و فروش آنها با نام iWatch تماس هایی داشتیم . مذاکرات هنوز هم ادامه دارد. ما از لحاظ نرم افزاری مشکلی نداریم اما سخت افزار در حوزه فعالیت ما نیست . اما بهرحال ما در حال ارزیابی این تقاضا هستیم . ”

دستگاه مذکور طبق گفته ها برای اجرا در اندروید طراحی شده است و دارای ویژگی های معمول مورد انتظار از یک ساعت هوشمند می باشد . در گزارشی از بلومبرگ نیز آمده است که Di Salvo قصد دارد تا قیمتی به مراتب کمتر از قیمت ساعت اپل را برای ساعت خود تعیین کند.

با توجه به نام پر آوازه و مشترک “iWatch” ، مشاهده عملکرد این ساعت پس ازعرضه آن بسیار جالب توجه خواهد بود .

ubergizmo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *