ایجاد بیش از 500 هزار فرصت شغلی توسط اپل در اروپا

چندین سال پیش ، شرکت اپل یک صفحه جدید در سایت خود ایجاد کرد که در آن شعارهایی در مورد اشتغال زایی مرتبط با تجارت این شرکت در ایالات متحده نوشته شده بود ، محاسبه شد که پس از این زمان بالغ بر 300 هزار کارگر به این شرکت پیوستند و شرکای تجاری این شرکت شدند ، همچنین بیش از 200 هزار نفر در بخش اقتصادی فروشگاه نرم افزاری شرکت اپل مشغول به کار شدند.  طی برنامه ای که از دوسال پیش طراحی شد تا کنون بیش از 600 هزار نفر در این شرکت و بخش مربوط به فروشگاه نرم افزار مشغول به کار شده اند.

apple_job_creation_europe

 

در حال حاضر شرکت اپل به دنبال همین توسعه عمومی در اروپا می باشد ، صفحه ای با شعار اشتغال زایی در اروپا به سایت خود افزوده است و این شعار ها در مجلاتی هم چون “وال استریت” نوشته شده اند.

در طول تاریخ فعالیت شرکت ما ، ما با تمرکز بر شیوه های ابداع و نوآوری محصولات کاملا جدیدی را خلق کرده ایم همچنین یک صنعت کاملا جدید را ایجاد نموده ایم. نتیجه این موضوع ایجاد نزدیک 630 هزار فرصت شغلی در اروپا توسط اپل بوده است ، و توسعه دهندگان و حامیان تجاری مرتبط با شرکت اپل در اروپا نیز جز این تعداد می باشند. علاوه بر این بخش فروشگاه نرم افزاری شرکت اپل صدها هزار فرصت شغلی جدید را که پیش از این در صنعت قاره اروپا وجود نداشته است ایجاد کرده است و توسعه دهندگان این شرکت را قادر ساخته که شرکت های جدیدی را راه اندازی کرده و 6.5 میلیارد دلار کسب درآمد از این بخش با فروش جهانی به صورت سالانه به دست آمده است.

 

از مجموع 630 هزار فرصت شغلی ( job ) ایجاد شده در اروپا توسط شرکت اپل ، نزدیک به 500 هزار فرصت شعلی این شرکت مربوط به بخش اقتصادی فروشگاه های نرم افزاری می باشد ، و شرکت اپل بارها تاکید کرده است که بیش از 30 درصد درآمد این شرکت یعنی 6.5 میلیارد دلار از حدود 20 میلیارد دلار به توسعه دهندگان در سطح جهان پرداخت می شود. 132 هزار فرصت شغلی باقی مانده در این شرت شامل کارکنان خود این شرکت و تامین کنندگان قطعات و نمایندگی های فروش می باشند.

نسخه های از این صفحات به کشورهای خاصی  مربوط می باشد ، مانند ایتالیا و فرانسه ، که این صفحات همان اطلاعات را به میزان بیشتری به اشتراک می گذارند ،  اگر هرکدام از این صفحات یک سری بخش ها تحت عنوان ” بیلبورد اختصاصی توسعه دهندگان”  دارند که در آن لینک ها و اطلاعاتی را پیرامون توسعه دهندگان همان کشور به اشتراک گذاشته اند.

اپل توجه ویژه ای به مقر اروپایی خود واقع در شرکت کورک کشور ایرلند دارد ، به طوری که حدود 4000 نفر در این شرکت مشغول به فعالیت تحت نظر شرکت اپل هستند. اپل همچنین اشاره می کند که شرکت کورک بزرگ ترین شرکت خصوصی کارفرمای اپل در بین شهرستان ها می باشد و محل بیش از 10 درصد از شرکت های بزرگ اپل در این کمپانی بوده و بالغ بر 2500 شغل در سایر شرکت های وابسته به کورک مربوط به اپل ایجاد شده است.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا