برنامه Marvel طراحی نمونه های اولیه در آیفون

فرض کنیم که شما یک کارآفرین مشتاق هستید و ایده‎ی خلق برنامه‎ای به ذهن شما رسیده است که شما را به یک میلیونر تبدیل می‎کند، چه کار می‎کنید؟ احتمالا اولین حرکت شما این خواهد بود که برنامه‎ی خود را بر روی کاغذ بکشید تا بتوانید تصویر بهتری از آن داشته باشید. اما یک چیزی کم است و همینجا است که برنامه Marvel وارد می‎شود.

 برنامه Marvel

برنامه Marvel و طراحی نمونه های اولیه در آیفون

برنامه Marvel اپلیکیشنی برای آیفون است که قادر به گرفتن طرح از ایده‎های شما برای اپلیکیشن و تبدیل آنها به نمونه‎های تعاملی است. به سادگی، یک عکس از طراحی خود بگیرید و با استفاده از برنامه Marvel ، نقاط مهم تصویر را انتخاب کنید و سپس عکس‎های دیگر را به آن نقاط وصل کنید. در یک زمان کوتاه، راه خود به سوی اپلیکیشن خود را یافته اید…

Mokaza از توسعه دهندگان برنامه Marvel می گوید که این برنامه “برای طراحان، مدیران محصول، تازه کاران و دانش آموزان مناسب است”، اما صادقانه می توان گفت که آنقدر ساده است که هر کسی می‎تواند از آن استفاده کند. همه‎ی آنچه که نیاز دارید، یک طراحی خوانا از اپلیکیشن آیفون یا آیپد و آیفونی که دارای برنامه Marvel است می باشد و شما قادر خواهید بود ایده‎های خود را زنده کنید.

TechCrunch درباره گروه Marvel می نویسد:

Murat Mutlu، از بنیانگذاران برنامه Marvel توضیح می دهد که “در گذشته، اگر می‎خواستید طرح‎ها و ایده‎های خود از اپلیکیشن‎ها و صفحات وب را در جایی جذاب‎تر از PDF یا پاورپوینت ببینید، مجبور بودید تا مهارت و زمان لازم برای تبدیل آن به نمونه‎های تعاملی را داشته باشید. این غالبا باعث می‎شد که نمونه سازی، دور از دسترس بسیاری از کسب و کارها و افراد قرار گیرد زیرا زمان، پول و یا منابع لازم را نداشته اند.”

او اضافه می کند “اما اگر شما بتوانید یک ابزار نمونه سازی داشته باشید که نه تنها به طراحان و فعالان کسب و کار، بلکه به هر کسی که دارای ایده‎ای است، بدون توجه به سطح طراحی و مهارت فنی او کمک می کند، چه خواهید گفت؟ برنامه Marvel برای این کار طراحی و ساخته شده است. ما برنامه Marvel را طراحی کرده ایم تا آن را بردارید و استفاده کنید. بدون اینکه سردرگم و یا کثیف شوید. هدف برنامه Marvel این است که نمونه اولیه خود را ایجاد کنید و فقط بر روی مسائل مهم تمرکز کنید.”

علاوه بر این، برنامه Marvel بر اساس Dropbox ساخته شده است، بنابراین هر تغییری را که در تصاویر برنامه ایجاد کنید، با برنامه sync خواهد شد – حتی اگر تغییرات را با استفاده از برنامه‎های مختلفی مانند Autodesk’s SketchBook Pro یا Adobe Ideas، اعمال کرده باشید و هنگامی که شما پروژه خود را تکمیل کردید، می‎توانید آن را با دوستان خود از طریق توییتر، SMS و ایمیل به اشتراک بگذارید.

برنامه Marvel

حتی اگر شما یک طراح نرم افزار و یا برنامه نویس نباشید، این برنامه ارزش امتحان کردن از لحاظ تکنولوژی آن را دارد. داشتن نرم افزاری که می تواند طرح‎‌های موجود در نوت بوک شما را بگیرد و آنها را به رابط های کاربری قابل تغییر تبدیل کند، می‎تواند جذاب باشد. به هر حال، اگر علاقه مند هستید، می توانید برنامه Marvel برای آیفون را در فروشگاه اپل به صورت رایگان پیدا کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا