کمپانی مسترکارت به سرویس Apple Pay کمک می‎کند

قبل از شروع هفته‎ی لیگ برتر بیسبال آمریکا، شرکت خدمات ملی MasterCard در حال کمک به آوردن Apple Pay به استادیوم Great American Ball Park شهر سینسیناتی ایالت آیداهوی آمریکا است. کاربران Apple Pay قادر به این خواهند بود که طبق معمول غذا و چیز‎‎های مختلف خریداری کنند، درحالیکه مشتریان مستر کارتی که از Apple Pay استفاده می‎کنند فرصت این را خواهند داشت که به عنوان بخشی از برنامه‎ی “شگفتی بسیار با ارزش” این کمپانی چیزی برنده شوند.

1.1.1.

در بخش اخبار سایت MasterCard چنین آورده شده است:

مشتریانی که از کارت‎های اعتباری مستر کارت و سرویس Apple Pay برای خرید کالا و کسب جایگاه‎هایی در رویداد T-Mobile All-Star FanFest (بزرگترین رویداد تعاملی بیسبال در جهان که در آن به مدت 5 روز طرفداران بیسبال فرصت ملاقات با افسانه‎های بیسبال و گرفتن رایگان امضا به همراه دیگر فرصت‎های دیگر را دارند)، رویدادی که از 10 تا 14 جولای در جریان است، یا خرید در استادیوم Great American Ball Park از تاریخ 12 تا 14 جولای، استفاده می‎کنند ممکن است چیز اضافی دریافت کنند یعنی یادگاری‎های امضا شده‎ای از سوی لیگ برتر بیسبال یا کارت‎های از پیش پرداخته شده یا موارد متعدد دیگر.

مستر کارت نسبتا تلاش زیادی در کمک به انجام پرداخت‎های فاقد تماس (contactless payments) نشان داده است و بویژه به ApplePay در اوایل امسال با آوردن آن به رخداد‎های ورزشی نظیر تور PGA کمک شایانی کرده است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا