کلینیک پزشکی مایو و برنامه های بهداشتی iOS 8

به گزارش سایت StarTribune  کلیینیک تخصصی مایو تحت نظر گروه پزشکی مینه سوتا ، در رویداد معرفی آیفون6 نشان می دهند که چگونه برنامه ها یا نرم افزارهای بهداشتی و تناسب اندام در سیستم عامل iOS 8 نیازهای پزشکان و بیماران را رفع خواهند کرد. در این مقاله مایو توضیح می دهد که چگونه با برنامه های بهداشتی و درمانی موجود در iOS 8 می توان یک سیستم بهداشتی پیچیده را مدیریت کرد.

healthimprovements

 

طبق گزارش ها شرکت اپل و کلینیک پزشکی مایو دو سال است که با هم همکاری می کنند ، مدیرعامل این گروه پزشکی دکتر John H. Noseworthy بیان کرده که کیت های بهداشتی شرکت اپل با نام HealthKit  پتانسیل این را دارند که انقلابی در صنعت بهداشت و درمان مردم ایجاد کنند . این کیت ها در ماه ژوئن در کنفرانس مطبوعاتی سالانه توسعه دهندگان معرفی شدند و در مراسم معرفی iOS 8 ویژگی های جدید آن نیز معرفی خواهد شد.

اپل در ماه گذشته نیز با کلینیک های بهداشتی و درمانی مختلف مانند Mount Sinai ، کلینیک کلیولند، جان هاپکینز، و Allscripts  در مورد ویژگی های جدید در هلث کیت مذاکراتی را داشته است . به گفته منابع نزدیک به این رویداد اپل قصد دارد هلث کیت را به گونه ای طراحی کند که توسط آن پزشکان به آسانی به اطلاعات بیماران دست پیدا کنند و روند درمان آنان بهتر پیش برود.

این سیستم عامل در مراسم معارفه آیفون6 ساعت 10 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام د با تمام ویژگی های جدیدش رونمایی می شود و به نظر می رسد در این رویداد اشاره هایی به هلث کیت و فواید آن نیز بشود.

قبلا سایت ۹to5mac در مورد هلث کیت موجود در iOS 8‌نوشته بود :

هث کیت در نسخه iOS 8 ، میزان و سرعت هوای موجود در دم و بازدم انسان را هم می سنجد که آدم را به یاد بعضی فیلمهای علمی تخیلی می اندازد که در آنها کل زندگی افراد تحت کنترل یک قدرت برتر قرار می گیرد!

 

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا