از تصاویر هواپیمای بدون خلبان اپل دیدن کنید [تصاویر مفهومی]

این روزها هواپیماهای بدون خلبانی که از راه دور کنترل می‎شوند بر سر زبان‎ها افتاده‎اند، چه فقط آن‎هایی باشند که محض تفریح توسط افراد استفاده می‎شوند چه آن‎هایی که برفراز کمپ فضایی جدید اپل که در حال ساخت آن است، به پرواز در می‎آیند، این هواپیماها خیلی زود دارند به یکی از شاخصه‎های زندگی تبدیل می‎شوند تا چیزی که فقط افراد کمی قدرت تجربه کردن آن را دارند. شما می‎توانید آن‎ها را از فروشگاه اپل، اگر واقعا آرزوهای آن‎ها را دارید، بخرید و زمانی که چیزی برای فروش در فروشگاه اپل موجود باشد می‎شود با خیال راحت می‎شود گفت که بسیار موفق و بزرگ بوده است.

چه می شود ولی اگر که اپل بخواهد هواپیمای خودش را بسازد تا اینکه فقط تبلیغ کننده فروش هواپیماهای بدون خلبان دیگر شرکت‌ها باشد؟ دقیقا همین کار را اپل با ساعت اپل کرد و از نظر تئوری باید در رابطه با این نوع هواپیماها نیز همین قضیه صدق کند.

124

با توجه به این ایده، جناب آقای اریک هویزمان (Eric Huismann) تصمیم گرفت که بر روی ایجاد مفهومی کار کند که می‎توان اسم آن را iDrone یا هواپیمای بدون خلبان اپل (Apple Drone) گذاشت. این هواپیما به شیوه‎ای طراحی شده است که بدون شک برای اپل خواهد بود یعنی دارای خطوط تمیز سفید و تکنولوژی فراوان است.

218

315

فراتر از آنچه به نظر می‌رسد، و البته بسیار زیبا است، هواپیمای بدون خلبان مفهومی اپل دارای 4 دوربین ویدیویی است که قادر به همکاری با هم برای ایجاد یک نمای فوق العاده بزرگ، پانارومایی است که می‌توان از آن برای ارسال ویدیو به چیزی شبیه به یوتیوب استفاده کرد. طبق گفته‌ی طراح آن، شما می‎توانید با استفاده از دسته‎ای که به دستگاه آیفون شما متصل می‎شود فورا این نما را مشاهده ‎کنید.

48

56

البته، تمامی این‌ها تا حد زیادی بی ارتباط است و این قضیه مفهومی است که هنوز حتی به مرحله آزمایش و عمل هم نرسیده است. تا جایی که ما می دانیم شایعه ای شکل گرفته بوده است که اپل دارد بر روی ساخت هواپیمای بدون خلبان خود کار می‌کند، و اگر بخواهیم کاملا صادق باشیم، ما هم دلیلی برای توجه به آن نمی‎بینیم. بدون توجه به این تفکر، مفهوم هواپیمای اپل به نظر دوست داشتنی می‌آید و ما شک نداریم که افراد زیادی آن را خریداری می‎کنند.

فقط خواهشا از حالا شروع به صف کشیدن جلوی فروشگاه های اپل نکنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا