مرسدس بنز این پاییز اپلیکیشن ساعت اپل خود را عرضه خواهد کرد

مرسدس بنز آخرین کارخانه‎ی ماشینی است که از برنامه‎هایش برای ساخت اپلیکیشن ساعت اپل خود صحبت می‎کند. این اپلیکیشن امسال پاییز عرضه می‎شود.

1

برند ماشین‎های لوکس مرسدس بنز قصد این را دارد که در اختیار صاحبان ماشین‎های خود امکانات اضافه‎ای به شکل اپلیکیشن ساعت اپل آن‎ها بدهد یعنی اپلیکیشن همراه MB. این اپلیکیشن که امسال پاییز قرار است عرضه شود، در اولین سری ماشین‎های کلاس C و S مرسدس بنز کار خواهد کرد و به دنبال آن برای نمونه‎های دیگر هم عرضه می‎شود. یکی از این امکانات این است که به مالکین این خودرو‎ها اجازه می‎دهد تا جهت یابی دقیقی از مسیر‎ها در اختیار داشته باشند، حتی زمانی که ماشین‎های خود را پارک کرده باشند، یعنی اینکه مسیری که راننده بر روی ساعت اپل زمانی که ماشین را روشن می‎کند انتخاب می‎کند، به برنامه‎ی آنلاین COMAND مرسدس بنز ارسال می‎شود. سپس جهت‎یابی‎های امن و همچنین عاری از ترافیک را برای مسیر انتخاب شده از مسیر یاب مرسدس بنز دریافت می‎کند. زمانی که راننده ماشین خود را پارک و ترک می‎کند، ساعت اپل در اختیار او مسیر‎های مناسب برای طی کردن با پای پیاده را قرار می‎دهد تا به مقصد خود بدون دردسر برسد.

بعضی از چیز‎های دیگری که این اپلیکیشن همراه MB قادر به نمایش بر روی ساعت اپل خواهد بود میزان سوخت ماشین، محدوده‎ی جاری آن، کد نگهداری و اعداد کیلومتر شمار ماشین است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا