با استفاده از برنامه Intive مایکروسافت برای ملاقات های خود برنامه ریزی کنید

سال گذشته مایکروسافت اعلام کرد که برنامه هایی برای تمامی سیستم عامل ها تحت عنوان پروژه گاراژ منتشر خواهد کرد . هدف این شرکت آزمایش کارکنان خود در ساخت نرم افزای های مختلف بود . به تازگی برنامه Intive از پروزه گاراژ معرفی و عرضه شد که برای گوشی های آیفون جدید و سیستم عامل iOS می باشد.

با استفاده از این برنامه شما امکان برنامه ریزی برای ملاقات های خود و ارتباط بهتر با دوستان خود را خواهید داشت . این برنامه به هدف غلبه شما بر تنبلی خود برای برنامه ریزی های ملاقات های خود ساخته شده است . شما می توانید افراد مختف را به این برنامه دعوت کرده و با آن ها یک قرار ملاقات بگذارید و زمانی که تاریخ قطعی ملاقات را اعلام شد ، در تقویم نرم افزار همه ی کاربران نمایش داده می شود . این برنامه به منظور ارتباط و ملاقات آسان تر کارمندان شرکت ها ساخته شده است.

Invite-thumb

نحوه استفاده  از برنامه Intive

برای استفاده از برنامه Intive باید در اول به ایمیل خود متصل شده و برای همکاران یا اشخاص مورد نظر خود دعوت نامه ملاقات را ارسال کنید . اگر حتی آن ها در شرکت های مختلف کار کنند شما امکان این را خواهید داشت که همه ی آن ها را دعوت به ملاقات کنید و در صورت پذیرفتن ، تاریخ ملاقات برای آن ها ارسال خواهد شد . مایکروسافت اعلام کرد که این برنامه در حال حاضر در 365 شرکت به خوبی کار می کند و با جیمیل ، یاهو و حساب های ایمیل Outlook.com سازگار است.

دعوت نامه های ملاقات شما به کاربران یا همکاران مورد نظر شما راسل خواهد شد و آن ها باید برنامه خود را بررسی کرده و پاسخ شما را بدهند . در این نرم افزار به راحتی می توانید با آن ها گفتگو کنید . اگر کسی قادر به پاسخگویی نبود شما زمان و تاریخ ملاقات را مشخص کرده و برای همه ارسال خواهید کرد.

ایمیل Outlook مایکروسافت بهترین گزینه برای استفاده از این برنامه است

شما به راحتی می توانید دعوت نامه ، تاریخ ملاقات و … را در یک ایمیل ارسال کنید و این باعث افزایش انجام کارها و بنرامه ریزی برای ملاقات شما می باشد . برنامه Intive توسط شرکت مایکروسافت ساخته شده است ، پس برای استفاده از آن از بهتر می باشد که از ایمیل اوتلوک همین شرکت استفاده کنید.

این برنامه در حال حاضر فقط برای iOS منتشر شده است اما به گفته مایکروسافت به زودی برای اندروید و ویندوز فون نیز منتشر خواهد شد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا