مایکروسافت آفیس برای آیپد معرفی شد

مایکروسافت آفیس ویژه آیپد را در انتهای ماه مارچ رو نمایی کرد.

هفته پیش، رویترز گزارش داد که مایکروسافت نسخه‌ای از Office خود را برای iPhone و iPad آماده‌ی عرضه دارد اما در مورد زمان آن مطمئن نبود.

مایکروسافت آفیس

معرفی مایکروسافت آفیس برای آیپد

مطابق دو منبع خبری The Verge و ZDNet، مایکروسافت روز 27 مارس یک نشست خبری برای بحث در مورد «نقطه تلاقی محاسبات همراه و ابری» برگزار  کرد و از این فرصت برای رونمایی از محصولی که مدت‌ها در انتظارش بودیم یعنی مایکروسافت آفیس برای آیپد استفاده خواهد کرد…

Tom Warren از The Verge می‌نویسد:

«Satya Nadella در حال برنامه‌ریزی برای اولین رویداد خبری خود به‌عنوان مدیرعامل شرکت مایکروسافت در هفته‌ی آینده است. تولیدکننده‌ی نرم‎افزار در حال دعوت اصحاب رسانه به رویدادی با تمرکز بر فضای ابری و موبایل در سانفرانسیسکو در روز 27 مارس بوده است. انتظار می رود Nadella در مورد راهبرد «اول موبایل، اول فضای ابری» مایکروسافت صحبت کند و اخبار مهمی پیش از کنفرانس بزرگ این شرکت در اوایل آوریل گفته شود. منابع آشنا به طرح های مایکروسافت به The Verge می‌گویند که این رویداد معرفی مایکروسافت آفیس برای آیپد (Office for iPad) را نشانه رفته است.»

Warren ادامه می‌دهد که مایکروسافت آفیس برای آیپد به طور کامل ایجاد سند و ویرایش آن، که در تمامی برنامه‌های Office موجود است را پشتیبانی می‌نماید. متأسفانه، به نظر می‌رسد که این برنامه نیاز به عضویت در Office 365 دارد و قابلیت‌ها و رابط کاربری مشابه با نسخه فعلی iPhone دارد.

مایکروسافت همچنین بیان داشته است که در حال آماده‌سازی یک به‎روزرسانی برای بسته Office روی سیستم‌عامل Mac است که انتظار می رود امسال انتشار یابد. همچنین به تازگی این شرکت برنامه یادداشت‌برداری OneNote خود را در Mac App Store عرضه کرد. این برنامه برای مدت محدودی رایگان خواهد بود. منتظر خبر های تکمیلی برای مایکروسافت آفیس ویژه آیپد باشید.

آمدن Microsoft OneNote به سیستم‌ عامل مک
رویترز: برنامه آفیس بزودی برای آی او اس عرضه میشود

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا