مجموعه آفیس ماکروسافت برای آیپد به 12 میلیون دانلود رسید

حدود یک هفته پیش مجموعه آفیس ماکروسافت برای آیپد و به صورت کلی برای پلتفرم‌های اپل عرضه شد. این مجموعه آفیس ماکروسافت شامل اپلیکیشن‌های ورد، اکسل، پاورپوینت و وان نوت می‌باشد که اکنون بعد از یک هفته به مرز 12 میلیون بار دانلود تنها برای آیپد رسیده است. غول ویندوزی امروز این خبر را از طریق توییتر اعلام کرد.

ماکروسافت مجموعه آفیس ورد،  اکسل و پاورپوینت را به صورت جداگانه برای تبلت آیپد در 27 مارس 2014 برای دانلود قرار داد و کاربران از آن زمان شروع به دانلود این مجموعه آفیس کردند. البته غول نوت بردار OneNote در حدود 10 روز پیش از این تاریخ و دقیقا در تاریخ 17 مارس 2014 به اپ استور وارد شد.

OneNote دوباره در همان روز انتشار ورد، اکسل و پاورپوینت بازبینی شد و دوباره همراه با ابزار‌های دیگر مجموعه آفیس در تاریخ 27 مارس به اپ استور وارد شد، تا بدین ترتیب ماکروسافت یک مجموعه کامل را عرضه کرده باشد. شما می‌توانید هم‌اکنون مجموعه آفیس Word ،Excel ،PowePoint و OneNote را به صورت جداگانه و به رایگان از اپ استور برای آیپد دریافت کنید.

برای جشن گرفتن این نشانه پیروزی مجموعه آفیس در اپل، ماکروسافت تصویر زیر را در تویتتر منتشر کرده است.

Office-for-iPad-12M-downloads

لازم به ذکر است که این مجموعه آفیس برای آیفون نیز به صورت رایگان از طریق اپ استور قابل دریافت است.

نحوه اشتراک در مجموعه آفیس ماکروسافت

با اینکه اکنون دانلود این مجموعه رایگان است اما برای قابلیت ادیت شما نیاز به اکانت Office 365 دارید، که با هزینه اشتراک 10 دلار در هر ماه شروع می‌شود، یا 99 دلار در هر سال و با خرید لایسنس این‌نرم‌افزار در مک یا ویندوز شما می‌توانید تا 5 دستگاه مثل ویندوز، مک و دستگاه‌های موبایل از آن استفاده کنید.

همینطور قابل ذکر است که خرید لایسنس و اشتراک باعث می‌شود که شما به دیگر ابزار‌های این مجموعه شبیه به اکسس، اوت لوک و پابلیشر و همچنین 12 گیگابایت فضای رایگان از حافظه ابری وان درایو و همینطور 60 دقیقه تماس رایگان اسکایپ در هر ماه بهرمند شوید.

Office-for-iPAd-WYSIWYG

راه اشتراک در خود اپلیکیشن‌های مجموعه آفیس آیپد وجود دارد و همچنین خبر خوش این است که از طریق اپل شما می‌توانید 30 درصد تخفیف بگیرید.

و در ضمن برای اجرای این اپلیکیشن‌ها شما نیاز به iOS 7.0 به بالا دارید.

آیا تا کنون از مجموعه آفیس بر روی آیپد خود استفاده کرده‌اید؟

آیا بهترین اپ‌های تولید محتوا برای آیپد محسوب می‌شوند؟ نظرتان در مورد مجموعه آفیس اپل iWork چیست؟

در بخش نظرات با ما همراه شوید.

لینک دانلود Word

لینک دانلود Excel

لینک دانلود PowerPoint

لینک دانلود OneNote

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا