نرم افزار Microsoft OneNote در فروشگاه برنامه مک

شایعات حقیقت داشتند: مایکروسافت، غول ویندوز، برنامه یادداشت‌برداری خود، OneNote را برای Mac منتشر نمود و اکنون از طریق فروشگاه برنامه Mac در دسترس است.

فروشگاه برنامه

Microsoft OneNote به صورت رایگان در فروشگاه برنامه Mac

این برنامه هم اکنون در فروشگاه برنامه Mac برای مدت‌زمانی محدود به‌صورت رایگان موجود است و دارای قابلیت الصاق سند جدیدی مشابه Evernote و توانمندی های دیگری است که می‌تواند بهره‎وری شما را افزایش دهند.
OneNote برای دستگاه‌های مجهز به Android و Windows و Windows Phone نیز موجود است.

در نتیجه، یادداشت های شما بدون توجه به سیستم‌عامل، در تمامی دستگاه‌ها، همگام می‌شوند و افراد زیادی می‌توانند روی آن های مشارکت داشته باشند. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب بخوانید.

حدود یک دهه از تولید OneNote می‌گذرد اما این تنها مرتبه‌ای است که مایکروسافت برنامه‌اش را به‌صورت رایگان، حتی برای مدت محدود، ارائه می‌دهد.

قابلیت جدیدی به نام Office Lens نیز معرفی شده است که به شما اجازه می‌دهد تصاویر را به اسناد خود بیاورید و به OneNote اجازه دهید تا آنها را با استفاده از الگوریتم های تشخیص نوری به متن تبدیل نماید.

اگر می‌خواهید در هنگام مرور وب، یادداشت بردارید، مایکروسافت، الحاقیه های مرورگر الصاق سند OneNote را برای مرورگر Internet Explorer خود، Google Chrome و Mozilla Firefox و Apple Safari، فراهم نموده است.

توسعه‌دهندگان شخص ثالث خواهند توانست الصاق سند OneNote را با برنامه‌های خود به‌وسیله رابط برنامه‌نویسی کاربردی (API) ارائه‌شده توسط مایکروسافت، یکپارچه‌سازی نمایند. به‌مانند Evernote، می‌توانید یادداشت های خود را با حساب کاربری پست الکترونیکی روی دامنه onenote.com به خودتان ارسال نمایید.

OneNote برای Mac دفترچه یادداشت های موجود شما که در با قالب Microsoft OneNote 2010 به بعد ساخته شده است باز می‌کند و آن‎ها را در OneDrive که قبلاً SkyDrive نامیده می‌شد، ذخیره می‌کند. به‌عنوان یادآوری، OneDrive به شما حداقل هفت گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان می‌دهد و برای اعضای Office 365 فضای اضافی بیشتری در نظر گرفته است.

اگر بهره‎وری روزانه شما به یک برنامه باکیفیت یادداشت‌برداری بستگی دارد، چرا OneNote را امتحان نمی‌کنید؟ شما می‌توانید از برنامه برای ضبط تقریباً هر چیزی، از یادداشت های کار کلاسی و ملاقات یا تحقیقات گرفته تا فهرست های خرید، برنامه‌های سفر، صورت‌حساب‌ها و رسیدها و هر آنچه شما را جلب می‌کند، می‌توانید استفاده نمایید.

چند تصویر برای تماشای شما در زیر آورده شده است:

فروشگاه برنامه

فروشگاه برنامه

فروشگاه برنامه

Microsoft-OneNote-1.0-for-Mac-screenshot-005

تعدادی از قابلیت‌ها عبارت‌اند از:

•    دفترچه یادداشت های خود را با دستگاه‌ها و رایانه‌ها به‌صورت یکپارچه همگام‌سازی نمایید، سپس آنها را با دوستان خود، خانواده یا همکلاسی‌ها به اشتراک بگذارید.
•    یادداشت های شما روی Mac به همان صورت هستند – شامل جوهر حاشیه‎نویسی و قالب‌بندی.
•    درشت، کج، خط زیر، های لایت، افزایش تو رفتگی، کاهش تو رفتگی – یادداشت های خود را مانند یک بوم نقاشی به‌صورت آزاد قالب‌بندی نمایید.
•    تنها به‌وسیله نوشتن یک کلید‎واژه یا عبارت، یادداشت‌ها و فایل های خود را برای یافتن آن چیزی که ضبط کرده‌اید جستجو نمایید.
•    برای سازمان‌دهی محتوای خود آن طور که دوست دارید، ایجاد، انتقال، نظم دهی، تغییر نام، کد رنگی و حذف صفحات در اختیار شما هستند.

اطلاعات بیشتر را از وب سایت رسمی OneNote کسب نمایید.

OneNote را همین‌الان از Mac App Store دریافت نمایید.

تکرار می‌کنیم، این برنامه برای مدت محدودی رایگان خواهد بود پس عجله کنید.

برای نصب نیاز به OS X 10.9 و حساب کاربری رایگان Microsoft دارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا