سیستم به روز رسانی ویندوز 10 تا اوایل سال 2016 خودکار خواهد شد

آیا هنوز ویندوز 7 یا 8.1 بر روی سیستم کامپوتر شما نصب می باشد و قصد ارتقاء ان را دارید ؟ این می تواند یک خبر خوب برای کسانی باشند که قصد به روز رسانی ویندوز قدیمی خود به ویندوز 10 را به آسان ترین شکل دارند . مایکروسافت قصد ایجاد تغییراتی در به روز رسانی ویندوز 10 دارد و گفته می شود این روش بسیار آسان و خستگی ناپذیر خواهد بود.

2015-10-30_151943

در روز پنجشنبه این شرکت اعلام کرد ، تعدادی از تغییرات را در به روز رسانی ویندوز 10 ایجاد می کند . شاید مهمتر از همه فرایند دو مرحله ای ویندوز 10 باشد و بسیار سریع در دسترس شما قرار خواهد گرفت . تا قبل از این شما باید برای به روز رسانی را در ویندوز خود رزرو کرده و سپس پیام به روز رسانی برای اجازه ارتقاء ار دریافت می کردید که مایکروسافت این فرایند را ساده تر کرده است.

انتشار به روز رسانی Optional Update برای کاربران ویندوز 7 و 8.1 به زودی

علاوه بر این ، این شرکت قصد دارد به زودی به روز رسانی Optional Update ( به روز رسانی اختیاری ) برای کاربران ویندوز 7 و 8.1 منتشر کند . با این ویژگی کاربرانی که قصد به روز رسانی ویندوز قدیمی خود به ویندوز 10 را دارند به آسانی با دانلود به روز رسانی ها قادر به انجام این کار خواهند بود . در اوایل این ماه به روز رسانی برای برخی کاربران بسیار سخت شده بود و با ارور های متفاوتی رو برو می شدند که همین موضوع و نا رضایتی کاربران باعث ارائه این سرویس به کاربران توسط مایکروسافت شد.

در اوایل سال 2016 مایکروسافت قصد دادر که به روز رسانی Optional Update ویندوز 10 را به Recommended Update تغییر دهد . به این معنی خواهد بود که روند ارتقاء خودکار ویندوز 10 برای کاربران در دسترس خواهد بود و تمامی به روز رسانی های ویندوز 10 برای کاربران به طور خودکار دانلود و نصب خواهد شد ، البته این ویژگی برای کسانی که گزینه آپدیت خودکار را در سیستم خود فعال کرده باشند در دسترس است . این ویژگی باعث آسانی به روز رسانی ویندوز 10 می شود و کابران با خیال راحت می توانند بدون پیدا کردن به روز رسانی ها به طور اتوماتیک از به روز رسانی ویندوز خود اطمینان حاصل کنند ، البته برای کسانی که تمایل به این کار ندارند به راحتی می توانند آن را غیر فعال کرده و به روز رسانی ها را به صورت اختیاری انجام دهند.

همچنین مایکروسافت تصمیماتی باری کاربرانی که ویندوز غیر قانونی و تقلبی را نصب کرده و در حال اجرا هستند ، گرفته است . مایکرو سافت قصد دارد تا کاربران را وادار به خرید نسخه قانونی و اصلی ویندوز 10 بکند . کاربرانی که از ویندوز های غیر قانونی استفاده می کنند باید یک کد فعال سازی و معتبر را تهیه کرده و یا ویندوز اصلی را بر روی سیستم خود نصب کنند . از این پس کاربران در سیستم به روز رسانی ویندوز 10 با یک گزینه جدید ربرو می شوند و با کلیک بر روی آن به Windows Store هدایت می شوند تا نسخه قانونی را خریداری کنند . در حال حاضر این طرح به صورت آزمایشی در ایالات متحده استفاده شده است و در صورت موفقیت در مناطق دیگر نیز استفاده خواهد شد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا