ویندوز 7 یا 8 خود را خیلی آسان به ویندوز 10 ارتقاء دهید

شما در حال اجرا و استفاده ویندوز 7 یا 8 هستید و قصد ارتقاء آن را به ویندوز 10 دارید ؟ اگر این کار برای شما سخت و وقت گیر است ، مایکروسافت یک راه جدید و سریع را برای ارتقاء ویندوز قدیمی شما به ویندوز 10 ارائه کرده است . شما به راحتی و با استفاده از به روز رسانی ویندوز (Windows updates) و تنها با یک کلیک می توانید ویندوز نسخه قدیمی خود را به ونیدوز جدید 10 ارتقاء دهید.

چگونه با به روز رسانی ویندوز خود به ویندوز 10 دسترسی پیدا کنیم؟

به گزارش سایت Ars Technica به روز رسانی ویندوز 10 در حال حاضر بر روی نسخه های قدیمی ویندوز های مایکروسافت ظاهر می شود و کاربران به راحتی با استفاده از به روز رسانی ویندوز خود می توانند به ویندوز 10 دسترسی پیدا کنند . این کار خیلی سخت نیست و شما تنها با کلیک بر روی گزینه OK دستور انجام کار را خواهید داد و مراحل به صورت اتوماتیک صورت می گیرد.

لازم به ذکر است که قبل از نصب و راه اندازی ویندوز 10 به مشخصات کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ خود مراجعه کرده و آن را بررسی کنید . ویندوز 10 با توجه به ویژگی های جدید و حجم سنگین نیاز به فضای زیادی برای نصب و راه اندازی دارد . همچنین برای نصب این ویندوز و برای جلوگیری از مشکل هنگ کردن یا دیگر مشکلات باید کامپیوتر شما دارای مشخصات سخت افزاری مناسبی باشد . اما نکته مهم درباره داشتن فضای کافی برای نصب این ویندوز می باشد زیرا ویندوز 10 گیگابایت هایی از داده ها را در خود جای داده است و حجم ان بالا می باشد.

مایکروسافت می گوید که این هدف اصلی ما نبود . به گفته یک مسئول ، مایکروسافت در تلاش برای ارتقاء ویندوز های 7 یا 8 به ویندوز از از طریق به روز رسانی ویندوز (WU) بوده است اما این هدف اصلی این شرکت نبوده است و تمرکز خود را بر روی روش های بهتر برای ارتقاء ویندوز گذاشته است . در به روز رسانی های اخیر ویندوز ، گزینه به روز رسانی ویندوز به عنوان پیش فرض بود که ه گفته مایکروسافت این یک اشتباه بوده است و پس از بررسی های انجام شده ، این روش ارائه شده است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا