مایکروسافت ویندوز 8

ویندوز 8 مایکروسافت 40 ملیون نسخه فروش داشته

ویندوز 8 مایکروسافت بعد از انتظارهای زیاد در تاریخ 26 اکتبر منتشر شد. ویندوز 8 به عنوان یک شهادت نامه که کاربران چقدر به منتشرشدن نسخه جدید این سیستم عامل جواب داده اند ، خبر فروش 40 میلیونی لایسنس windows 8 پخش شده است. ویندوز 8 بر روی تبلت این شرکت یعنی سرفیس مایکروسافت وجود دارد.

این آمار بدی نیست ، مخصوصا وقتی که به این توجه کنید که مایکروسافت فقط 1 ماه پیش فروش ویندوز 8 را شروع کرد. برخلاف نسخه های دیگر ویندوز ، که مخصوصا برای کامپیوتر های رومیزی و نوت بوک ها ساخته شده بود ، ویندوز 8 یک انتخاب جدید با تکنولوژی به روز برای تبلت ها، نوت بوک ها و حتی گوشی های هوشمند است.

“Tami Reller” ، یک از مدیران اجرایی مایکروسافت خبر معرفی ویندوز 8 را با اطلاعیه ای به سرمایه گذاران ، تحلیلگران و رسانه ها در کنفرانس تکنولوژی “Credit Suisse 2012” در میان گذاشت. او گفت: “این سفر تازه در حال شروع است ، ولی من افتخار می کنم که امروز بگویم تابه حال 40 میلیون لایسنس ویندوز 8 فروخته شده است.”

فروش چشمگیر Windows 8

مایکروسافت و پیشرفت روبه جلو با ویندوز 8

باتوجه به قدمهای امیدوارانه ای که مایکروسافت درباره معرفی رابط کاربری جدید مترو/مدرن به دنیا برداشته است، تولیدکنندگان نرم افزار همچنین از اینکه ویندوز 8 از پیشینیانش ، مانند ویندوز 7 تعداد بیشتری بروز رسانی می فروشد خوشحال می شوند.خیلی ها این سوال را پرسیده اند که آیا مصرف کنندگان جدید در مامپیوتر های رومیزی معمولی و نوت بوک ها به رابط جدید کاربرای -که بیشتر برای تبلت ها مفید است- برده می شوند. با 40 میلیون فروش لایسنس ویندوز 8 ، به نظر می رسد که به این سوال جواب داده شده است. و بدون هیچگونه مشکل در تاریخ ارائه یا احرای سیستم عامل ، حدس می زنیم که در دفاتر اصلی مدیریت مایکروسافت افراد زیادی دست همدیگر را می فشارند.

“Steven Sinofsky” که قبل از پیش از جدایی اش در اوایل همین ماه مدیر “Windows” و “Windows Live” بود ، یکی از نیروهای اصلی پشت روانه کردن خانواده ویندوز 8 به بازار بود، و خیلی جالب است که ببینیم این کمپانی بدون یکی از کلیدی ترین افرادش چگونه ادامه خواهد داد. با وجود این ، مایکروسافت باور زیادی به “Julie Larson-Green” دارد و بعد از این شروع و پذیرایی مثبت ، او و بقیه عوامل کلیدی کمپانی “Redmond” اگر می خواهند این پیروزی ظاهری اولیه را به مراحل بعدی برسانند باید در بهترین شرایط خود باشند.

عکس لوگو ویندوز 8

ویندوز 8 بر روی تبلت سرفیس

البه هنوز علامت های سوال درمورد سرفیس “Surface RT” باقی مانده است. و اینکه آیا پشتیبانی نکردن از برنامه های قدیمی تر به معنای محکوم شدن آن به مرگ حتی قبل از شروع است یا نه.ولی با توجه به اینکه سرفیس “Surface Pro” برای پرکردن این فضا هست ، ما مطمئن هستیم که مایکروسافت در طرف امن جنگ قرار دارد. ویندوز به نظر می رسد که به خوبی به کارخودش ادامه بدهد، به هرحال اعداد و ارقام از طرف خودشان صحبت می کنند.

ویژگی های جدید ویندوز 8

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا