مایکروسافت تیوی xbox

ایکس باکس تی وی محصول جدید مایکروسافت برای بازی ویدئویی

بر اساس گزارشات “The Verge” ، شرکت مایکروسافت به زودی یک مجموعه “ایکس باکس تی وی” به قصد بازی های تفریحی و سرگرمی های تصویری ارائه می کند. این گزارش مطالب یک گرازش که چندی پیش در همین سال منتشر شده بود را تکرار می کند مه گفته بود مایکروسافت در حال ساخت یک “Xbox Lite” با پردازنده “ARM” است.

این گزارش جدید میگوید که این مجموعه Xbox یک “جانشین کم هزینه” برای Xbox 360 خواهد بود و یکی از سیاست های آنها این است که این محصول در سال آینده پس از معرفی نسل جدید کنسول ایکس باکس معرفی خواهد شد.

ایکس باکس xbox

می گویند که این “Xbox TV” بر روی “مشخصات اصلی ویندوز8” اجرا می شود که به آن اجازه میدهد که بسیار سریع روشن شود و در یک حالت “همیشه روشن” قرار بگیرد. همچنین مایکروسافت این گزارش را تکذیب نکرد ، ولی به خبرگزاری “The Verge” اعلام کرد: ” ما همیشه در حال این فکر هستیم که مرحله بعدی برای پلتفرم ما چیست و چگونه به چرخه زندگی محصولاتمان ادامه دهیم.”

ایکس باکس تلویزیون

کنسول های بازی مایکروسافت و سونی در سال آینده

چشم انداز بازی های سال آینده با امسال تفاوت های زیادی خواهد داشت. کنسول ینتندو Wii U نزدیک به یک سال است که معرفی شده است و به نظر می آید کنسول بازی 99 دلاری “Ouya” که از سیستم آندروید بهره می برد ، بازار کنسول های بازی سنتی را با قیمت بسیار پایین خودش تغییر خواهد داد. در واقع این مجموعه ایکس باکس تی وی به نظر دقیقا شبیه به یک کنسول “Ouya” می رسد که برای اجرای ویندوز 8 تغییر داده شده است.

کینکت مایکروسافت ایکس باکس

و همچنین در میان شایعات پراکنده شده این روز ها ، خبر ارائه “PlayStation 4” از سونی هم در زمان کریسمس به گوش می خورد و سال 2013 کم کم دارد به یک سال عالی برای علاقه مندان به بازی ها می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا