تولید یک ردیاب جدید شمارش دور برای شناگران

Misfit و Speedo به منظور تولید یک ردیاب جدید شمارش دور برای شناگران، با همدیگر متحد شدند

Misfit سازنده ردیاب پوشیدنی فعالیت و نیز Speedo، شرکت تولیدکننده لباس شنا، امروز اعلام کردند که به منظور تولید یک ردیاب فعالیت براق جدید، به منظور شمارش تعداد دور شنا با یکدیگر همکاری می کنند.

1.Misfit-Speedo-Shine-image-001
این ‘Speedo Shine’ جدید، یک نسخه ویژه از شرکت ” Shin” است که یک ردیاب تناسب قابل پوشیدن است که برای شناگران فراهم گردیده است. این دستگاه تا عمق 50 متر ضدآب است و از یک الگوریتم اخصاصی شمارش دور همراه با ” دقت صنعت پیشرو” استفاده می نماید.

همچنین لازم به ذکر است که این دستگاه در تاریخ 10 شهریور، منحصراً از طریق فروشگاه اپل، عرضه خواهد شد.

Misfit و Speedo با کمک یکدیگر استخر را فتح کردند.

Misfit Speedo Shine همانند یک ساعت هوشمند با ظاهری گرد طراحی شده است که بر روی مچ دست شما قرار می گیرد و تعداد زیادی از سنسورها و الگوریتم های هوشمند را، به منظور شمارش دور برای تمام انواع حرکات در شنا، به خدمت گرفته است.

Misfit ادعا می کند که باتری توکار آن، به مدت زمان 6 ماه قابلیت اجرا دارد.

2.Misfit-Speedo-Shine-image-002

این ابزار از آلومینیوم ساخته شده که به همراه برنامه ios از Misfit، کار می کند که به شما یک بینش عمیق نسبت به عملکرد شنای خود، شامل دور و مسافت شنا، میزان کالری های سوزانده شده و غیره، می دهد. اطلاعاتی که دستگاه ذخیره می کند، از طریق بلوتوث یا برنامه ios قابل انطباق می باشد.

Jamie Cornforth معاون تولید و بازاریابی شرکت Speedo توضیح می دهد ” Speedo Shine جدید، همچنین به شناگران اجازه می دهد تا این اطلاعات را دریافت کنند و آن را همانطور یکپارچه به اطلاعات گسترده تر تناسب اندام خود بیفزایند، تا به یک دید دقیق و کامل از رژیم کلی سلامت و تناسب اندام خود دست یابند.”

3.Misfit-Speedo-Shine-image-003

علاوه بر یکپارچه سازی برنامه ios شرکت Misfit، این ابزار به زودی قابلیت همگام شدن با برنامه Fit شرکت Speedo را بدست خواهد آورد.

علاوه بر شمارش دورها، لوازم جانبی جدید، همچنین تعداد قدم های برداشته شده را می شمارد و میزان خواب شما و یک سری از فعالیت ها و تمرین های دیگر را پیگیری می کند. دقت و قابلیت اطمینان فعالیت پیگیری شنا، توسط Aqualab در شرکت Speedo سنجیده شده است و از طرف شرکت بیمه می شود.

دسترس پذیری

Misfit Speedo Shine جدید از روز یکم سپتامبر در فروشگاه های خرده فروشی اپل، بر روی وبسایت Misfit و بر روی فروشگاه وب Speedo در دسترس خواهد بود. این دستگاه در رنگ نقره ای خالص جدید و با بند و قلاب مشکی و سفید، عرضه می گردد.

این ابزار، 79.99 دلار قیمت گذاری شده است.

اوایل تابستان امسال، Misfit یک ردیاب فعالیت ارزان قیمت، به نام Flash Link را با قیمت 20 دلار عرضه کرد، همچنین یک برنامه ios جدید به نام Link ios را پرده برداری نمود و برنامه ios اصلی خود را با ویژگی های جدید، منتشر کرد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا