بازی Mission Impossible: Rogue Nation به اپ استور راه پیدا کرد

بازی تحت مجوز سری فیلم‎های ماموریت غیر ممکن به صورت رسمی جلوتر از ریلیز جهانی خود فیلم توسط کمپانی پارامونت پیکچرز به اپ استور راه پیدا کرد.
این بازی که Mission Impossible: Rogue Nation نام دارد برای آیفون و آیپد است و از حالا در اپ استور به رایگان موجود است، بازی که ترکیبی از اکشن اول شخص و سوم شخص به شمار می‎رود.

1.Mission-Impossible-Rogue-Nation-1.0-for-iOS-iPhone-screenshot-001
ماموریت شما، باید برای پذیرفتنش آن را انتخاب کنید، این است که به مکان‎های سری نفوذ پیدا کنید و هدف‎های بسیار مهم را نابود کنید، یک سری حملات مرگبار انجام دهید و با سازمان Syndicate (گروهی سازمان یافته به اسم سندیکا برای انجام کار‎های مجرمانه در سری فیلم‎های ماموریت غیر ممکن) در سراسر جهان مقابله کنید.

این بازی شامل مکان‎‎های متنوعی نظیر مراکش، لندن و وین است و عناصر تیراندازی را با ماموریت‎های مخفی ترکیب می‎کند و دارای سلاح‎های پیشرفته‎ای است که تنها مامورین رده بالای دولتی از آن استفاده می‎کنند نظیر تفنگ‎‎های سنگین، موشک انداز‎ها، تفنگ‎های پرتاب کننده‎ی چاقو، سلاح‎های الکترومغناطیسی، جعبه‎ی

کمک‎‎های اولیه و جلیقه ضد گلوله و بسیاری از موارد دیگر.گرافیک بازی به لطف موتور بازی Unity بازی، بسیار عالی به نظر می‎آید.

2.Mission-Impossible-Rogue-Nation-1.0-for-iOS-iPhone-screenshot-003

3.Mission-Impossible-Rogue-Nation-1.0-for-iOS-iPhone-screenshot-004

ویژگی‎های برجسته‎ی بازی Mission Impossible: Rogue Nation:

تعقیب سندیکا در سراسر جهان: به مکان‎هایی شگفت انگیز سفر کنید و به دنبال آن ماموران مخفی دشمن را از بین ببرید، پایگاه‎های سندیکا را نابود کنید و در هر منطقه رییس آن بخش را از بین ببرید.

کامل کردن ماموریت‎های غیر ممکن:اهداف هر ماموریت را برای متوقف سازی سندیکا و کمک بهIMF، کامل کنید.از فواصل دور به هدف‎ها شلیک کنید، آن‎ها را با

شلیک‎های دقیق از پا در آورید، به پایگاه‎های دشمن به صورت مستقیم حمله کنید با بدون به خطر انداختن هویت خود به خطوط دشمن نقوذ کنید.

مجهز به سلاح‎های پیشرفته شوید: مجهز به سلاح‎هایی نظیر تفنگ‎‎های تک تیرانداز، تفنگ‎های هجومی، تفنگ‎های سنگین و تفنگ‎های الکترومغناطیسی شوید و سپس

آن‎ها را آپگرید کنید. فراموش نکنید از آخرین تجهزات و همچنین موشک انداز‎ها، جاقو پرتاب کن‎ها، جعبه‎ی کمک‎های اولیه،جلیقه ضد گلوله و بسیاری از موارد دیگر، استفاده کنید و آن‎ها را بگیرید.

پایگاه‎های دشمن را نابود کنید و خطوط دفاعی خود را بسازید: مراکز فرماندهی دفاعی IMF خود را برای حفاظت از منابع خود، حمله و قاپیدن دیگر مراکز فرماندهی بازیکنان، برپا سازید! قدرت دفاعی خود را با آپگرید‎هایی نظیر برج‎های نگهبانی برای دفع حتی سرسخت ترین مهاجمین، تقویت کنید.

به سازمان‎های دیگر ملحق شوید و گروه‎های دیگری شکل دهید: یک سازمان IMF با دیگر بازیکنان ایجاد کنید و برای برنده شدن وقایع سازمانی با هم همکاری کنید.
راستی، آخرین فیلم از سری فیلم‎های ماموریت غیرممکن است برنامه ریزی شده است که در تاریخ 31 جولای در سینماها اکران شود.

این بازی قاعد‎ه‎ی فرمیوم (رایگان است ولی دارای بخشی خرید درون اپلیکیشنی است) دارد بنابراین انتظار یکسری تبلیغ و خرید‎‎های گزینشی درون اپلیکیشنی برای آپگرید کردن سلاح‎ها و تجهیزات خود داشته باشید.

برای بازی نیاز به اتصال به اینترنت دارید.

این بازی 148 مگابایتی نیاز به آیفون، آیپاد تاچ یا آیپد دارای iOS 6.0 یا بالاتر دارد و برای صفحات نمایش آیفون 5/5s/5c، آیفون 6 و آیفون 6 پلاس بهینه شده است.

بازی Mission Impossible: Rogue Nation را به رایگان از اپ استور دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا