بروزرسانی برنامه فتوشاپ میکس در آیپد + لینک دانلود

ما یکی از طرفداران پرو پاقرص برنامه Adobe Photoshop Mix در آیپد هستیم ، اما به همان میزان که به این برنامه علاقه داریم می دانیم که یک سری ناهنجاری ها و ویژگی های ناخوشایند در آن وجود دارد. قبل از ایجاد به روزرسانی آقای carlin therpat یکی از منتقدان بزرگ سایت در پستی  نوشته بود که برنامه فتوشاپ میکس به برخی تغییرات جدید نیاز دارد قبل از اینکه کاربرد و محبوبیت خود را از دست بدهد و تحت فشار ضرورت تغییرات قرار گیرد بهتر ااست  آپدیت شود.

14270720609_4423e6634c_b-640x480

به روزرسانی جدیدی که در تاریخ 28 آگوست یعنی دو روز پیش در برنامه فتوشاپ میکس صورت گرفته فقط برای رفع برخی از مشکلات قبلی و زمخت بودن برنامه می باشد. در نسخه جدید برنامه (پس از به روز رسانی) دکمه بازگردانی/ انجام مجدد فعال شده است ، همچنین تغییر دیگری این است که ذخیره در یک فایل دهنگام ذخیره سازی مشخص شود ، قابلیت پشتیبانی از دراپ باکس(یک سرویس قدرتمند ذخیره سازی آنلاین) ، مبادله تصویر و … از ویژگی های جدیدی است که طی به روزرسانی به این برنامه اضافه شده است.

علاوه بر عملکرد سریع تر ، بارگذاری پروژه ها و پیش نمایش زنده تغییرات جز ویژگی های جدید این برنامه می باشد. بهترین و پرکاربردترین ویژگی جدید این برنامه لغو عمل انجام شده و ریدوئینگ یا دوباره انجام دادن اقدامات قبلی می باشد.  اگر شما به اشتباه اقدامی را انجام دهید می توانید اقدام خود را لغو کنید و یا دوباره آن را به الت اول برگردانید و تا سه بار می توانید این عمل را تکرار کنید.

شما می توانید با انگشت خود تصویر موجود در صفحه نمایش (پس زمینه ) را بکشید و کوچک و بزرگ کنید همچنین به شما اجازه می دهد با حفظ رزولوشن یا وضوح کامل تصویر آن را فشرده کنید و می توانید با JPEG و PNG در این برنامه تصاویر دوربین خود ویرایش کنید.

همچنین آپشن دیگری نیز وجود دارد که اگر شما بخواهید یک تصویر با حجم زیاد را وارد برنامه کنید قبلا به شما اخطار می داد ولی اکنون با گزینه جدید دراپ باکس در این برنامه به راحتی میتوانید این کار را انجام دهید.

با این به روزرسانی شما می توانید بهترین برنامه فتوشاپ را در گوشی یا تبلت خود داشته باشید. شما می توانید برنامه فتوشاپ میکس (ورژن به روزرسانی شده ) را از لینک زیر دانلود کنید:

Adobe Photoshop Mix

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا