ممنوع نبودن استفاده از Apple Watch در لیگ برتر بیس بال

استفاده از گوشی‌های هوشمند در لیگ بیس بال ممنوع است اما این فقط یک ساعت است

قبلا شایعه شده بود که در لیگ برتر بیس بال استفاده از Apple Watch ممنوع است . به تازگی در یک مسابقه بیس بال دیده شد که یکی از بازیکنان ساعت اپل را در دست خود دارد و به نظر می رسد این شایعات رد شده باشد

2015-08-19_230116

وقتی که مربی تیم Kansas City یکی از بازیکنان خود را بیرون کشید ، دیده شد که این بازیکن از ساعت Apple Watch استفاده می کند . بسیاری بر این باورند که استفاده از ساعت اپل در لیگ برتر بیس بال ممنوع است و به همین دلیل مربی این بازیکن را خارج کرده است ولی بسیاری دیگر اعتقاد دارند که استفاده از آن آزاد است.

اما به نظر می رسد بیرون کشیدن این بازیکن توسط مربی و استفاده او از ساعت اپل به صورت اتفاقی بوده باشد و استفاده از Apple Watch در لیگ برتر بیس بال ممنوع نیست اما در نهایت این بازیکن به دلیل جر و بحث با داور از مسابقه اخراج شد.

مقامات بیس بال توجه زیادی به استفاده این بازیکن از ساعت اپل کردند و با مدیر این تیم تماس گرفتند که این تماس باعث شد شایعات ممنوعیت این ساعت در مسابقات بیس بالا بالاتر بگیره ولی روز بعد یک سخنگو لیگ برتر بیس بال تایید کرد که هیچ ممنوعیتی برای استفاده از ساعت اپل وجود ندارد.

پیش از این مسئولین استفاده از گوشی های هوشمند را برای مدتی ممنوع کرده بوندند زیرا محصولات تقلبی در بازار افزایش یافته بود . یکی از خبرنگاران می گوید دلیلی برای ممنوع کردن ساعت اپل نیست و آن با ساعت های دیگر تفاوتی ندارد . لیگ برتر بیس بال استفاده از گوشی های هوشمند را ممنوع کرده و این فقط یک ساعت است.

با توجه به اتفاقات اخیر ممکن است لیگ برتر بیس بال تجدید نظر کند و تصمیم نهایی را بگیرد . در حالی که ساعت اپل امن است ولی گفته می شود به دلیل داشتن صفحه لمسی و هوشمند بودن آن می تواند از طریق بلوتوث به گوشی های آیفون وصل شود که همین موضوع باعث خبرهای ممنوع شدن ساعت اپل است . اپل نیز قصد دارد برای ساعت های خود قابلیت اتصال وای فای را اضافه کند ، البته خیلی زود است که در مورد نسخه های بعدی Apple Watch پیش بینی کنیم اما به نظر می رسد اپل می خواهد ساعت های اپل یک دستگاه مستقل و بدون وابستگی به آیفون ها باشد

mashable.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا