دسته‌ها
آیفون

تصاویر مدل مفهومی آیفون 6 با بهره‌مندی از طراحی آیپد

امروز نیز خبری از طراحی‌ جدید مدل مفهومی آیفون 6 منتشر شده است. منابع موجود در آسیا و اروپا قصد ندارند دست از پیش‌بینی‌ها بردارند و دائما می‌خواهند به شکلی آیفون 6 را برای ما و خودشان تصور کنند. این تصاویر جدید آیفون 6 را شبیه به طراحی آیپد ایر و آیپد مینی تصور کرده اند و رنگ‌های متنوعی به آن داده‌اند.

iphone-6-concept-8

لازم است توضیحی در مورد این مدل‌‌های مفهومی یا به اصطلاح کانسپت بدهیم. این مدل‌ها توسط هنرمندانی کشیده می شود که قصد دارند به صورت ساده آیفون 6 را بر اساس شایعات و گزارش‌های متعدد به تصویر بکشند و مفهومی واضح‌تر را به ذهن دوستدارن محصولات اپل القا کنند. این تصاویر رسمی نیستند و  به اصطلاح رندر شده هستند. همانطور که در این تصاویر می بینید تاکید این طراح بر روی ضخامت بسیار نازک و ظاهری بسیار زیبا با رنگ‌های متفاوت و یکدست بوده است.

iphone-6-concept

اندازه صفحه نمایش این مدل به گفته کسی که آن را طراحی کرده، 5 اینچ است که البته با شایعات مربوط به اندازه صفحه نمایش 4.7 یا 5.5 اینچی ایفون 6 همخوانی ندارد.

احتمالات موجود برای طراحی آیفون 6

تا به حال دو احتمال در الگوی طراحی آیفون 6 مطرح شده است، اولین احتمال الگو گیری طراحی آیفون 6 از آیپاد تاچ است که تصاویر آن را چند روز پیش در پست در تصاویری جدید منتشر شد: آیفون 6 در کنار آیپاد تاچ برای شما منتشر کردیم. احتمال دوم ظاهری بهره گرفته و ارث برده از طراحی آیپد های ایر و آیپد مینی می باشد. تصاویر مدل‌های مفهومی این پست مربوط به همین احتمال دوم هستند. البته ممکن است هیچکدام از این احتمالا در آخر درست از آب درنیاییند و اپل طراحی کاملا متفاوتی را ارائه کند.

iphone-6-concept-7 iphone-6-concept-5

هنوز برای تصمیم گیری در این مورد زود است و باید منتظر باشیم و ببینیم که آیفون 6 اپل قرار است دارای چه ویژگی‌هایی و چه طراحی‌ای باشد.

رنگ‌های آیفون 6

اما کمی در مورد رنگ های به کار رفته در طرح نمونه صحبت کنیم. اپل سال پیش رنگ زیبای طلایی را به سری گوشی‌های ایفون 5s خود اضافه کرد و آیفون 5c را با رنگ‌های بسیار متفاوت و شادی به بازار عرضه کرد. اینطور که به نظر می‌رسد امسال قرار نیست اپل دو مدل آیفون را در کنار یکدیگر معرفی کند پس استفاده از رنگ‌های شاد و زیبای آیفون 5c در محصولات امسال در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

iphone-6-concept-6 iphone-6-concept-4 iphone-6-concept-3 iphone-6-concept-2

در این طرح نمونه از آیفون 6 رنگ های بنفش،مشکی، قرمز ، طلایی و نارنجی دیده می‌شود. تنوع رنگ بسیار عالی و مفرح است و دامنه انتخاب خربداران را بالا می برد اما هنوز به طور رسمی مشخص نیست که اپل قصد دارد از چه رنگ هایی برای ایفون 6 استفاده کند. البته در تصاویری، ادعا شده بود که آیفون 6 در سه رنگ سفید، خاکستری فضایی و طلایی عرضه خواهد شد.

technobuffalo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *