پیش فروش ساعت‌ هوشمند Mondaine Helvetica 1

پیش فروش ساعت هوشمند Helvetica 1 که توسط شرکت سویسی Mondaine در ماه مارچ در نمایشگاه Baselworld معرفی شده بود، از امروز شروع شد.

به مناسبت اولین سال معرفی فونت Helvetica یعنی سال 1957 در اولین فروش تنها 1957 عدد از این ساعت‌های هوشمند سویسی که دارای سنسورهای MotionX و Sleeptracker می‌باشند، فروخته می‌شود.

1.mondaine-smartwatch@2x

برعکس سایر ساعت‌های هوشمند که قصد دارند یک تلفن را روی مچ شما بازسازی کنند و ایمیل‌ها و پیام‌ها را نمایش دهند، اما در Helvetica 1 این قابلیت‌های هوشمند به امکانات تناسب اندام و کیفیت خوابیدن محدود شده است که از طریق کناره ساعت انجام می‌گیرد.

یکی دیگر از تفاوت‌های این ساعت با ساعت‌های هوشمند دیگر استفاده از ظاهر آنالوگ می‌باشد که در آن فعالیت‌های روزمره و اطلاعات مربوط به سنجش خواب (و تاریخ) از طریق sub-dial نمایش داده می شوند و افراد جهت مشاهده دقیق‌تر این اطلاعات باید ساعت را به دستگاه اندرویدی یا iOS خود متصل کنند.

استفاده از سافاری به جای کروم برای افزایش عمر باتری مک

در رهگیری فعالیت‌ها روزمره اطلاعاتی مانند تعداد قدم‌های روزانه، کالری سوزانده شده و مسافت طی شده ثبت می‌شود.

کاربران می‌توانند اهدافی را هم بر حسب شدت فعالیت و قدم‌های زده شده مشخص کنند.در شب هم می‌توان این ساعت را پوشید یا زیر بالش گذاشت تا میزان خواب عمیق، سبک و یا بیدار بودن‌تان را رهگیری کند تا در زمانی که خوابتان سبک است شما را بیدار کند.

مهم‌ترین مزیت ساعت Helvetica 1 نسبت به ساعت‌های هوشمند دیگر در ماندگاری باطری ‌‌آن است که به گفته شرکت Mondaine بیش از 2 سال خواهد بود.

شرکت Mondaine قیمت پیش فروش Helvetica 1 را 850 دلار تعیین کرده است که آن در ماه سپتامبر به قیمت 950 دلار افزایش می‌یابد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا