جزییات بیشتر درمورد ساعت اپل Apple Watch

طبق گفته‎ی TechCrunch، با انتشار ساعت اپل، از آیفونتان خیلی کمتر استفاده خواهید کرد. این خبرگزاری با چند نفر که از این ساعت به صورت گسترده استفاده کرده‎اند صحبت کرده و مدعی است یکی از این افراد حتی اعتراف کرده که “کم مانده” که دیگر از آیفونش استفاده نکند.

1

دلیل این امر آن است که ساعت اپل مشخصا برای مدیریت کردن هشدار‎ها و باقی کارها به صورت بسیار موثر‎تر از آیفون طراحی شده است. نوتیفیکیشن‎ها سریع دیده و بررسی می‎شوند و به همین دلیل روی هم انباشته نخواهند شد و ظاهرا خودِ ساعت این اعلامیه‎ها را در صورت در آوردن آن از دست یا رسیدن باتری به 10%، پاک خواهد کرد.

منابع این وب سایت همچنین به صورت کلی، تجربه‎ی استفاده از ساعت اپل را تحسین کرده و گفته‎اند که صفحه نمایش این ساعت واضح و خواندن آن بسیار راحت است، کوکِ درست کردن عقربه (Digital Crown) مهم و دقیق حس می‎شود و دستورات صوتی به طرزی باور نکردنی عالی کار می‎کنند. “شما مطمئنا از این ساعت بیشتر از آن‎چیزی که فکرش را می‎کنید استفاده خواهید کرد”.

خبر خوب این است که ساعت انرژی لازم برای انجام همه‎ی این کارها را دارد. اپل روی عمر باتری این دستگاه سخت کار کرده و گفته می‏شود که پس از یک روز استفاده‎ی عادی نامداوم، ساعت در نهایت 25 درصد باتری خواهد داشت.

قیمت ساعت اپل از 349 دلار شروع می‎شود و در 3 مدل توزیع خواهد شد: اسپرت، استاندارد و ویرایش. این ساعت در دو اندازه خواهد بود: 38 و 42 میلیمتری. اپل البته هنوز خیلی جزییات را در مورد این دستگاه فاش نکرده، با این وجود بخشی از اطلاعات در مورد این ساعت قبلا طی گزارشی منتشر شد و انتظار می‎رود که در مراسم روز دوشنبه، جزییات بیشتری نیز عنوان شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا