خبرهایی بیشتری از عرضه آی واچ در اوایل 2015

اوایل این هفته ، تحلیلگر امنیتی KGI مینگ چی کو گزارشی منتشر کردکه طی آن ادعا کرد به دلیل مشکلات تولیدی آی واچ حتی سال 2015 نیز عرضه نخواهد شد. گزارش های پیگیری شده توسط اخبار اقتصادی روزانه در تایوان ، بازتابی از این ادعا می باشد و همچنین اشاره می کند که عرضه ساعت هوشمند اپل به اوایل سال 2015 موکول شده است.

iwatch_concept_set

سایت مربوط به اخبار اقتصادی روزانه تایوان اشاره کرده است که اپل در حال تولید قطعات سخت افزاری  اولیه ساعت هوشمند خود است تا در ماه سمپتامبر آن را مونتاژ کند. همچنین منابع ادعا می کنند که اپل از زمان شروع به مونتاژ تا زمان عرضه محصول به بازار چند ماهی زمان نیاز دارد.

هرچه به زمان تولید نزدیک می شویم شایعات بیشتری ادعا می کنند که آی واچ به تعداد کمتری نسبت به انچه پیش بینی شده بود تولید خواهد شد و حدود یک میلیون ساعت هوشمند در ماه تولید خواهد شد.

به علت محدودیت ها و طولانی بودن زمان تولید ممکن است اپل قادر به عرضه آی واچ در سال 2014 نباشد ، اما هدف آن این است که در تا اواخر سال جاری آن را آماده کرده و تا اوایل سال 2015  وارد بازار کند.

گرچه اپل همیشه تمایل داشته است که بین معرفی تا عرضه محصول فاصله زمانی چندانی طی نشود اما مسیر خط تولید تا معرفی محصولات این شرکت همیشه طولانی بوده است. البته اوایل اینگونه نبود مثلا آیفون اولیه شش ماه فاصله بین معرفی تا عرضه داشت و نسل اول آیپد دو ماه پس از معرفی وارد بازار شد.

اخیرا نیز ازهمین استراتژی برای عرضه مک بوک پرو استفاده کرد و پیش از اینکه در ماه دسامبر 2013 آن را عرضه کند 6 ماه قبل معرفی کرد.  اما هنگامی که مک بوک وارد بازار شد طرفداران اپل فقط مدت محدودی توانستند آن را خریداری کنند زیرا میزان تولید آن بسیار کم بود. اگر در مورد ساعت هوشمند نیز همین رویه طی شود باعث ناامیدی خواهد بود.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا