برنامه Morning اپلیکیشن مینیمالیستی آب و هوا برای آیپد

برنامه Morning ، اپلیکیشن مینیمالیستی آب و هوا برای آیپد است که اکنون برای آیفون نیز در دسترس قرار گرفته است. برنامه Morning که توسط Tamper ارائه شده است، اپلیکیشن آب و هوای زیبای آیپد و یکی از بهترین اپلیکیشن های 2013 فروشگاه اپل، با قابلیت پشتیبانی از آیفون به روز رسانی شد. نسخه 1.5 برنامه Morming در حال حاضر برای کسانی که قبلا آن را خریداری کرده اند به صورت رایگان در فروشگاه اپل موجود است و رابط کاربری جذاب مینیمالیستی خود را برای آیفون و آی پاد تاچ به ارمغان آورده است.

 برنامه Morning  

برنامه Morning برای آیفون

نسخه آیفون برنامه Morning ، شامل تمام ویژگی های نسخه آیپد، از جمله چندین تم UI می‎باشد.

نسخه جدید برنامه Morning ، بر روی آیپد نیز چند ویژگی جدید و زیبا معرفی کرده است.
رابط کاربری برنامه Morning برای آیفون به این صورت است.

برنامه Morning

برنامه Morning

در صورتی که شکل و شمایل پیش فرض برنامه Morning را دوست نداشته باشید، می‎توانید این اپلیکیشن را با استفاده از بیش از پانزده رابط کاربری که از زمان معرفی برنامه Morning برای آیپد در دسترس است، تغییر دهید. بنابر این استفاده از این برنامه برای شما خسته کننده نخواهد بود.

برنامه Morning

بله، شما می‎توانید تم های UI را هم در برنامه Morning تغییر دهید.

در برنامه Morning نسخه 1.5 آیپد، ویژگی‎های کنترلی به روزرسانی شده، ترجمه از فرانسه و استفاده از RSS بهبود یافته، طرح بندی متن در صفحه‎ی اخبار ارتقا یافته و امکان جستجوی مکان در تنظیمات، بهتر شده است.

این نسخه از برنامه Morning همپنین، اشکالی را که باعث می‎شد لیست‎ها به طور ناخواسته نمایش داده شوند و اشکال دیگری که باعث خراب شدن برنامه هنگام اضافه کردن تاریخ در شمارش معکوس می‎شد را بر طرف کرده است.

این به روز رسانی، برای دارندگان فعلی برنامه Morning رایگان است.

برنامه Morning را به قیمت 3.99 دلار در فروشگاه اپل دانلود نمایید.

برنامه Morning نیاز به iOS 7.0 یا جدیدتر دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا