دستگاه ذخیره برق PowerStick Mosaic

 PowerStick Mosaic می تواند تا 8 ساعت باتری را در خود ذخیره نماید

اگر شما هم جزو افرادی هستید که یک باتری زاپاس برای گوشی همراهتان به همراه دارید دست خود را بلند کنید. تقریبا همه ما داریم، درست می گویم؟

این باتری ها تنها می توانند برق را در خود ذخیره کنند. اما شرکت PowerStick که تا کنون چندین نوع شارژر سیار و… تولید کرده است اکنون تصمیم گرفته تا از دستگاه چند منظوره خود رو نمایی کند. این دستگاه می تواند برق را برای مواقع ضروری در خود نگاه دارد، اطلاعات را در خود ذخیره سازی کند و فیلم و ویدیو را پخش نماید.

2015-08-21_025627

اسم این دستگاه موزاییک است. یک جسم سفید و کوچک به اندازه یک جیب است که دارای یک باتری 7,000 میلی آمپر ساعتی و یک پورت USB3 (به همراه کابل مخصوص USB3) می باشد. همچنین از امکانات موزاییک می توان به WiFi سر خود و حافظه ذخیره سازی با حجم 16 گیگابایت تا 256 گیگابایت اشاره کرد.

به گفته شرکت PowerStick این دستگاه کوچک می تواند تا 8 ساعت باتری را همراه با اشتراک گذاری اطلاعات در خود ذخیره نماید.

برای ارسال اطلاعات از موزاییک به گوشی همراه یا تبلت های دیگر، باید یک شبکه Wi-Fi در موزاییک بسازید. ابتدا وارد شبکه داخلی موزاییک می شوید و از روی دستگاه های دیگر برنامه مخصوص iOS و یا Android را نصب می کنید. سپس با استفاده از آنها می توانید محتویات داخل دستگاه موزاییک را مشاهده نمایید و یا آنها را اجرا کنید.

موزایک می تواند به طور همزمان اطلاعات خود را به 7 دستگاه دیگر در فاصله حداکثر 9 متر ارسال کند. در صورتی که دستگاه مخصوص این شرکت را به موزاییک وصل کنید، می توانید با استفاده از برنامه پیش فرض Mosaic، محتویات داخل دستگاه را مشاهده نمایید.

شرکت کانادایی PowerStick، فعلا دستگاه موزاییک را تولید نکرده است و هنوز در حال اجرای پروژه Kickstarter است که تا پایان این هفته به اتمام می رسد.

موزاییک در مهر ماه به بازار عرضه خواهد شد و مدل 16 گیگابایتی آن به قیمت 99 دلار به فروش خواهد رسید.

mashable.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا