لانچر مخاطبان محبوب و شماره‌هایی که بیشتر استفاده می‌کنید

لانچر مخاطبان محبوب به شما اجازه می‌دهد به سرعت به شماره‌هایی که از آن‌ها بیشتر استفاده می‌کنید دسترسی داشته باشید. زمانی که آن را دانلود کردید می‌توانید فوراً از طریق مرکز اعلان تماس گرفته، پیام فرستاده یا از طریق فیس تایم (FaceTime) ارتباط برقرار کنید. با این توضیحات به نظر می‌رسد این لانچر برای دستگاه‌های جیلبریک نشده بسیار مفید باشد، اما باید دید موفق خواهد بود یا نه؟

1

لانچر مخاطبان محبوب با اضافه کردن ویجتی به بخش رویدادهای امروزِ مرکز اعلان کار می‌کند. وقتی برای اولین بار کار با این لانچر را آغاز می‌کنید، آموزش خلاصه‌ای درباره‌ی نحوه‌ی اضافه کردن ویجت‌ّها به این بخش نمایش می‌یابد. بعد از آن شما باید باید اجازه‌ی دسترسی این برنامه به مخاطبان خود را بدهید. بعد از تمام شدن این مراحل می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی به اضافه، میانبر ویجت‌های خود را اضافه کنید. پس از اضافه شدن همه مخاطبان، می‌توانید این میانبرها را با فعال یا غیر فعال کردن مثلا تماس گیری، پیام رسانی یا ارتباط فیس تایم ویرایش کنید.

پاسخ‌گویی به تماس‌های آیفون از طریق Android Wear

3

من قبلاً در مورد این اپلیکیشن خیلی تردید داشتم و فکر نمی‌کردم این عملیات‌ها آن‌جا باشد یا انتقال به اپلیکیشن‌های مربوطه به طور روان انجام شود. حقیقت این است که خیلی در اشتباه بودم. لانچر مخاطبان محبوب دقیقاً مطابق آن چه در موردش تبلیغ شده بود عمل می‌کند. تنها اشکال این اپ این است که فقط یک میانبر به اپلیکیشن‌های اپل ایجاد می‌کند. این عمل برای زمانی که می‌خواهید یک تماس تلفنی یا فیس تایم برقرار کنید مناسب است ولی ویژگی‌های پیام‌های متنی را با خود ندارد.زمانی که شما پیام رسانی را در ویجت انتخاب می‌کنید، این اپ بسته شده و اپلیکیشن پیام رسانی اپل باز خواهد شد. این مسئه موجب می‌شود که لانچر مذکور نتواند جانشینی برای اپ‌های پیام رسانی جیلبریکی مثل کوریا یا biteSMS باشد.

لانچر مخاطبان محبوب هم اکنون به صورت رایگان در دسترس است اما این لانچر فعلاً تنها برای سه مخاطب میانبر ایجاد می‌کند و شما می‌توانید از طریق خرید درون برنامه‌ای به مخاطبان بیشتری دسترسی داشته باشید و از چند ویژگی دیگر مثل ارتباط با واتس آپ استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا