نظرات طرفداران خشمگین اندروید درباره نرم افزار Move to iOS

برنامه ی جدید اپل تحت عنوان “Move to iOS” در حال حاضر بر روی اندروید موجود می باشد و بسیاری از طرفداران پلتفرم همراه گوگل، نظرات سرشار از تنفر خود را درباره ی آن، در فروشگاه برنامه نوشتند.

این نرم افزار مردم را قادر می سازد تا از طریق انتقال بی سیم داده ها، تنظیمات و اطلاعات شخصی خود به آیفون، از اندروید به iOS انتقال یابند.

11

اکثریت قریب به اتفاق این نظرات، هیچ ارتباطی به خود برنامه نداشتند و به جای آن، اکوسیستم بسته و فضای اطلاعاتی محدود آن را مورد انتقاد قرار دادند.
طرفداران خشمگین اندروید، در بروز سرخوردگی خود از اپل، از نظرات موجود در فروشگاه برنامه، بهره بردند تا اپل را مورد تمسخر قرار دهند و طرفداران آن را”iSheep” نامیدند، عمر باتری اپل را مورد نقد قرار دادند و دستگاه اپل را بعنوان یک دستگاه لوکس گران قیمت متهم کردند.”

توضیحات نرم افزار در فروشگاه برنامه می گوید: “همه چیز در مورد سیستم عامل iOS، به گونه ای طراحی شده که آسان باشد. که این موضوع شامل انتقال به آن نیز می باشد.”

“تنها طی چند مرحله، می توانید مطالب خود را بصورت خودکار و امن از دستگاه اندروید خود بوسیله ی برنامه ی Move to iOS، انتقال دهید و نیازی نسیت که اطلاعات خود را قبل از انتقال از اندروید، در جای دیگری ذخیره نمایید.”

یک کاربر نوشت: “برنامه را نصب نکنید مگر آنکه عقل خود را از دست داده باشید.”

” جداً؟ شما فکر می کنید که مردم به سمت یک اکوسیستم محدود که قبل از خرید آن، حتی اجازه ی امتحان برنامه را نمی دهد، حرکت می کنند؟؟ گوگل، چرا به آن ها اجازه می دهی که این برنامه را در اینجا قرار دهند؟ اوه، درست است، شما نوآوری را ترجیح می دهید و تعهدی در قبال آن ندارید و یا محدودیتی برایش قائل نمی شوید. در حقیقت من متعجبم که چرا اپل برنامه را به میزان 20 دلار شارژ نمی کند.”

در نظر دیگری آمده است:

“نخستین برنامه ی اندروید اپل؟ چه رسوایی خونینی! من به دوستان همراه خود در اندروید اطمینان می دهم که این برنامه با کسب امتیاز یک ستاره، به زودی به فراموشی سپرده می شود و هرگز مجدداً بر روی پلتفرم گرامی ما دیده نمی شود.”

من تنها یک ستاره به آن داده ام، فقط به این دلیل که آن ها به یک برنامه ی مشابه جهت تبدیل به اندروید (و یا هر پلتفرم دیگر در رابطه با آن) اجازه ی حضور در فروشگاه برنامه را ندهند. این ایده خوب است ولی از طرفی نمی تواند اجرا شود، و این یک رقابت عادلانه نیست و نیز درباره ی حق مشتریان در مورد انتخاب دستگاهشان، فکری نکرده است.

و آقای طعنه ی کامل نوشته است:

“من این برنامه را با امید تغییر به iOS از اندروید دانلود کردم. من تمام مدادهایم را از زمانی که تنها ابزار ارزشمند نوشتن، قلم مقدس اپل است، سوزانده ام.”

“من تصمیم به فروش یکی از کلیه هایم گرفتم، زیرا من به آن ساعت طلایی اپل نیاز دارم و هم اکنون من iPhone 6s را دارم، زیرا حسگر لمسی 3 بعدی همانند یک راه صمیمی برای شناختن گوشی ام بنظر می رسید. امیدوارم که پولم را بزودی به سویتان پرتاب کنم.”

شخص دیگری می نویسد: “اپل عزیز، دلیلی که من از iOS به اندروید رفتم، این بود که گوگل تمام برنامه هایش را برای استفاده بر روی iOS قرار می داد.”

و ادامه می دهد: “من بر روی این اکوسیستم از آن جهت که یک تلفن اندرویدی بهتر کار می کرد، سرمایه گذاری کردم. کار مشابهی انجام دادند (تولید برنامه های پیش فرض برای اندروید از طریق ورود به Apple ID) و ممکن است مردم به عقب برگردند”

نظر دیگری می گوید: “من متوجه شدم که این یک برنامه اندروید به آیفون است، اما شما می توانید حداقل از تم طراحی مواد، استفاده نماید.”

یکی دیگر از کاربران به شوخی اظهار داشت که “microSD” مناسب نیست، در حالیکه این برنامه برای انتقال بی سیم اطلاعات طراحی شده بود.

علاوه بر این نظرات منفی، نرم افزار Move to iOS در زمان نوشتنن این مطلب، امتیاز 9/1 ستاره را بدست آورده است، در حالیکه بیشتر از 3500 بازدید کننده داشت و نظرات ثبت شده است.

همکار من Jeff، آموزش خوبی از انتقال مرحله به مرحله ی اطلاعات و تنظیمات به آیفون با استفاده از Move to iOS، فراهم نموده است.
idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا