گیره Mpow سه در یک، ابزاری ارزان برای عکاسی در آیفون

اگر به صورت تفننی با آیفون عکاسی می‌کنید قطعا برنامه‌های زیادی را برای تهیه عکس‌های زیبا نصب کرده‌اید. با استفاده از لنزهای مخصوص می‌توانید کیفیت این عکس‌ها را بالاتر برده و به زیبایی آن‌ها بیافزایید.

Mpow-3-in-1-Clip-On-iPhone-lens-kit
بسته لنزهای Mpow حاوی سه نوع لنز می‌باشد که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که روی انواع مختلفی از موبایل‌ها قابل استفاده باشد و در عین حال صفحه را هم تمیز نگه دارد.

این بسته حاوی لنز 180درجه Fisheye بوده که با آن می‌توانید عکس‌های هنری بگیرید که در آن یک شیئ در وسط زمینه‌ای وسیع قرار می‌گیرد.

یک لنز wide-angel نیز در این بسته قرار دارد که به کمک آن فضای بیشتری را در عکس می‌توانید جای دهید.

لنز دیگر موجود در این بسته لنز Macro می‌باشد که به کمک آن می‌توانید تصاویری واضح و زیبا از فاصله نزدیک اشیاء تهیه کنید.

گیره نگه دارنده لنزها هم بدون نیاز به قطعه دیگری می‌تواند روی هر موبایلی با هر ضخامتی قرار گیرد و به گونه‌ای طراحی شده که کمی انعطاف پذیر باشد و بتوانید روی گارد موبایل‌تان هم از آن استفاده کنید.

سمتی از گیره که روی صفحه دستگاه قرار می‌گیرد یک میله باریک با سری لاستیکی است تا هم فضای کمتری را از صفحه اشغال کند هم به صفحه صدمه‌ای نزند.

بخشی از این گیره هم که در پشت روی لنز دوربین آیفون قرار می‌گیرد از همان جنس لاستیکی بخش جلویی است و به پشت دستگاه هم هیچ آسیبی نمی‌زند.

بسته سه در یک لنز‌های Mpow در سایت آمازون به قیمت 14.99 دلار به فروش می‌رسد. جهت مشاهده عکس‌هایی که با این لنزها می‌توانید بگیرید، عکس‌های گرفته شده در بخش نظرات مشتریان سایت آمازون را مشاهده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا