به‌وسیله MultiDelete به آسانی چندین اپلیکیشن را در آن واحد پاک کنید

MultiDelete توییکی است که اخیرا منتشر شده است و به شما اجازه می‎دهد که چندین اپلیکیشن را در آن واحد پاک کنید. این توییک به شما اجازه می‎دهد که بجای اینکه مجبور باشید پاک کردن هر اپلیکیشن را تایید کنید، تمامی اپلیکیشن‎هایی که میخواهید پاک کنید را یکجا انتخاب و پاک کنید. اگر شما به راهی سریع برای پاکسازی SpringBoard گوشی آیفون خود دارید، این توییک یکی از سریع ترین راه‎های ممکن برای انجام چنین کاری می‎باشد.

1

زمانی که MultiDelete را نصب می‎کنید، یک پنل اولویت‎های (Preference) جدید در بخش تنظیمات خود گوشی ظاهر می‎شود. در آنجا، شما می‎توانید با یک سوییچ ساده این توییک را فعال یا غیرفعال کنید. زمانی که MultiDelete را فعال می‎کنید یکبار باید گوشی شما رسپرینگ شود، ولی برای انجام این کار هم در پنل اولویت‎های خود این توییک آیکون میانبری قرار دارد.

برای استفاده از MultiDelete آیفون خود را در حالت wiggle mode، با آهسته ضربه زدن روی آیکون هر اپلیکیشن بر روی صفحه اصلی (Home Screen) و نگاه داشتن آن، قرار دهید. برای پاک کردن یک اپلیکیشن در عوض آهسته ضربه زدن بر روی دکمه ‘x’ در گوشه سمت چپ بالایی آیکون آن اپلیکیشن، بر روی قسمت میانی آیکون یک اپلیکیشن آهسته برای پاک کردن آن ضربه بزنید. شما می‎توانید با این روش هرچنتا اپلیکیشن که می‎خواهید پاک کنید را انتخاب کنید.

زمانی که تمامی اپلیکیشن‎هایی که می‎خواهید پاک کنید را انتخاب کردید، بر روی دکمه ‘x’ در در گوشه سمت چپ بالایی آیکون هرکدام از اپلیکیشن‎هایی که انتخاب کرده اید آهسته ضربه بزنید و سپس از شما سوال می‎شود که آیا می‎خواهید تمامی اپلیکیشن‎های انتخاب شده را پاک کنید یا خیر. زمانی که شما عملیات پاک کردن را تایید کردید، تمامی اپلیکیشن‎های انتخاب شده در یک زمان پاک خواهند شد.

MultiDelete راهی عالی برای پاک کردن چندین اپلیکیشن در آن واحد است. شما می‎توانید به رایگان آن را در سورس BigBoss (BigBoss repo) پیدا کنید.

نظرشما در رابطه با این توییک چه چیزی است؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا