لاک ناخن با خاصیت شناسایی و تشخیص مواد مخدر

یک لاک ناخن آزمایشی به نام Undercover Colors ( به معنای رنگ های مخفی ) می تواند در تماس به مواد مختلف رنگ های مختلفی را روی ناخن شما ایجاد کند : این لاک به شما کمک می کند که اگر نوشیدنی شما مشکوک به وجود یک ماده مخدر و بیهوش کننده باشد شما بتوانید به راحتی آن را تشخیص دهید.

طرزکار این لاک ناخن

فقط کافی است انگشت خود را با این وانمود که نوشیدنیتان را هم میزنید وارد لیوان کنید آنوقت اگر موادی اضافی و خطرناک همچون  GHB یا گاما هیدروکسی بوتریک اسید (  که در صورت سوء مصرف به شدت خواب آور است) ، لوارازبام و زاناکس ( که عنوان دارویی که در تجاوز به عنف یا roofies  به کارگرفته می شود معروف است.) در نوشیدنی شما وجود داشت لاک روی ناخن شما تغییر رنگ داده و شما را مطلع می کند.

87680393

این محصول فناوری جدید خیلی جالب است ،‌موافقید؟ و قطعا خیلی مفید و گاهی اوقات نجات دهنده خواهد بود. دلیل مفید بودن و کاربرد فراوان این لاک ناخن دو موضوع مهم است:

  1. مواد مخدر و خواب آوری که در نوشیدنی دختران به منظور تجاوز به عنف افزوده می شود معمولا هیچگونه رنگ و مزه ای ندارند.
  2. اخیرا سایت خبری  Washington Post اعلام کرده است که موارد تجاوز جنسی به دختران دانشجو به صورت سالیانه در حال افزایش است.

سازنده این لاک ناخن کیست؟

سازندگان  لاک ناخن Undercover Colors  ،‌ گروهی از دانشجویان دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی هستند که از سال گذشته در حال کار در زمینه خط تولید این محصول بسیار مفید می باشند.

آن ها در تابستان  سال جاری توانسته اند چند حامی مالی جذب کنند و طی یک رقابتی یکی از اسبانسرها اعلام کرده که حاضر است تا 100هزار دلار در جهت تولید این محصول این گروه را یاری کند.

این تیم هنوز در مراحل میانی آزمایش محصول هستند  و فعلا آن را به تولید انبوه نرسانده اند ، بس از عرضه این محصول شما می توانید این لاک را به ناخن های خود بزنید و موادی را که برای شما خطرناک است به سادگی تشخیص بدهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا