قلم جدید هوشمند N2 قلم Livescribe را به چالش می‎کشد

با آنکه بسیاری از افراد تمامی اعمال نوشتن خود را به روی کامپیوتر انتقال داده‎اند، باز هم موقعیت‎های زیادی وجود دارند که در آن‎ها قلم و کاغذ ضروری می‎باشند.

1.neo-smartpen-n2

 

همچنین افرادی وجود دارند که حس یک قلم را در دست خود تا یک کیبوورد به سادگی ترجیح می‎دهند. با توجه به این وجود قلم هوشمند تبدیل به یک امتیاز شده است. قلم بلوتوثی Livescribe اول برای ایجاد امواج بود، و حالا قلم هوشمند جدید N2 با بهبود بارزی که در ساختار خود پیدا کرده است عمل یک قلم را به چالش می‎کشد.

2.neo-smartpen-n2-2 3.neo-smartpen-n2-3 4.neo-smartpen-n2-4 5.neo-smartpen-n2

بخشی که قلم هوشمند جدید N2 سعی می‎کند برتر از قلم Livescribe باشد طراحی آن است. کمپانی وعده‎ی این را می‎دهد که شکل این قلم احساس راحتی بیشتری به نسبت اکثر قلم‎ها در اختیار شما می‎گذارد و ادعا می‎کند که قلم آن به نسبت هرگونه قلم دیجیتالی سبک تر می‎باشد.

کل وزن آن تنها 22 گرم می‎باشد بدون سرپوش قلم البته، در حالیکه قلم Livescribe 34 گرم می‎باشد. هردوی آن‎ها نسبتا سبک هستند، ولی برای کسی که اغلب اوقات مدت زمان زیادی را به نوشتن اختصاص می‎دهد چند گرم اختلاف هم بسیار معنا دارد.

همانطور که انتظار می‎رود، این قلب از طریق بلوتوث متصل می‎شود، ولی حتی زمانی که حتی یک گوشی همراه یا تبلت به آن متصل نیست، دوربین آن قادر به

ذخیره سازی تا 1000 صفحه یادداشت در فلش درایو 90 مگی خود است که آن را می‎توان بعدا با دستگاه دیگری همگام ساخت.

تمامی این‎ها تحت پردازش یک پردازنده‎ی دو هسته‎ای ARM 9 قرار دارد.

سازندگان این قلم قول می‎دهند که قلم آن‎ها می‎تواند قبل از اینکه نیاز به شارژ مجدد داشته باشد 5 ساعت بی وقفه کار کند. شارژ کامل تخمین زده می‎شود 2 ساعت

طول بکشد. می‎تواند این قلم به صورت خودکار خاموش یا روشن شود، که چنین چیزی مایه‎ی آرامش است و می‎تواند همچنین در مصرف باتری صرفه جویی کند.

این قلم جدید کلا از سه بخش تشکیل شده است، خود قلم، کاغذ ویژه و اپلیکیشن Neo Notes. کاغذ قادر به ثبت حرکت قلم است، و اپلیکیشن قادر به انتقال آن حرکت‎ها به صورت یک تصویر روی یک صفحه‎ی نمایش است. همچنین قادر به بیرون دادن آن نت‎ها به سرویس‎های محبوبی نظیر دراپ باکس و Evernote می‎باشد.

قلم هوشمند N2 را حالا می‎توان از خرده فروشان از جمله آمازون خریداری کرد. فقط برای قلم قیمت 169 دلار است، و خریداران همچنین نیاز به خرید مقداری کاغذ ویژه دارند که قیمت آن‎ها چیزی بین 14.90 تا 21.90 دلار می‎باشد. قیمت همچنین بسته به اندازه و استایل دفترچه‎های یادداشت دارای کاغذ مخصوص متفاوت است. اپلیکیشن این قلم به رایگان برای آندروید و iOS موجود است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا