نسخه جدید دستگاه هوشمند Nest Protect 2.0

دستگاه Nest protect 2.0 ویژگی های بیشتری را نسبت به نسخه قدیمی ترش در اختیار شما قرار می دهد

میخواهید بدانید که وقتی تشخیص دهنده نسل دوم و هوشمند دود و مونو اکسید کربن شرکت Nest را با قیمت 99 دلار خریداری می کنید چه چیزی نصیبتان می شود ؟ پس با ما همراه باشید تا نیم نگاهی به این محصول بیاندازیم.

2015-08-20_174904

دستگاه Nest protect 2.0 ویژگی های بیشتری را نسبت به نسخه قدیمی ترش در اختیار شما قرار می دهد. این دستگاه دارای یک سنسور با طیف تقسیم شده ( Split-Spectrum Sensor ) است که واقعا می تواند تفاوت بین آتشی که با سرعت بالا در حال سوختن است و آتشی که به کندی می سوزد را به درستی تشخیص دهد. همچنین این دستگاه جدید حتی می تواند تفاوت بین دود و بخار را نیز تشخیص دهد.

این دو ویژگی جدید به علاوه صدای هشدار دهنده ای که در نسخه اصلی وجود داشت – که با استفاده از یک صدای انسانی آرام ودوستانه ( نه با یک بوق ممتد اذیت کننده ) به شما هشدار می­داد که میزان بالایی دود و یا مونواکسید کربن در اتاقتان وجود دارد- این نسخه را به مدلی ایده آل تبدیل کرده است.

ما مرور کامل تری بر این دستگاه را به زودی برای برای شما خواهیم گذاشت ، ولی فعلا می توانید ویدیوی بازگشایی ( Unboxing ) این محصول را تماشا کنید.

بروز رسانی خبر : در خبر اصلی گفته شده بود که دستگاه Nest Protect 2.0 از شناسایی حرکات دست پشتیبانی می کند ، ولی آن طور که مشخص شده در واقع دستگاه این قابلیت را ندارد.

mashable.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا