چرا Netflix مشاهده آفلاین ارائه نمی کند؟

آمازون اخیرا با خبرهایی کاربران آی او اس را شاد کرده است

آمازون به کاربران خود اجازه داده که ویدیوها و شوهای تلویزیونی را به صورت آفلاین مشاهده کنند اما اپلیکشن Netflix جز این دسته محسوب نمی شود و به این زودی ها هم مشاهده آفلاین ارائه نمی دهد.

Gizmodo سراغ Netflix رفته و از این کمپانی پرسیده که چرا این شرکت موضع قاطعانه خود برای عدم ارائه سرویس مشاهده آفلاین را در اپلیکشن های موبایل و خطوط رسمی شرکت خود تغییر نمی دهد.

Netflix-7.0-for-iOS-iPhone-screenshot-001
این شرکت پخش برنامه های سرگرم کننده ظاهرا فکر نمی کند به این که کاربرانش به قدری آشنا با تکنولوژی هستند که انتخاب خود را به سمتی ببرند که بتوانند قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند.

نیل هانت ، مدیرارشد بخش تولید Netflix گفته است که: به نظر من این چیزی است که اکثر مردم دوست دارند داشته باشند ، من هنوز فکر نمی کنم که این پیشنهاد قانع کننده ای باشد. هانت عنوان سخنان خود را “Paradox of Choice” یا تناقض در انتخاب نامید.

و ادامه داد :” یکی از چیزهایی که من آموخته ام این است که هرگاه شما انتخابی را ارائه می دهید ، برخی از افراد نمی توانند تصمیم بگیرند که آیا این چیزی هست که می خواهند انتخاب کنند یا نه ؟

هانت گفته است که : شما برای مشاهده آفلاین باید ابتدا آن را ذخیره کنید ، سپس آن را مدیریت کنید ، و من می دانم که مردم مجبور هستند این کار را انجام دهند و این همه از سطوح پیچیدگی را طی کنند.

هانت گفته است که به جای اینکه پخش آفلاین را به نتفلیکس بیفزاییم بهتر است سرورهای ایرپلن را به آن اضافه کنیم ، تا به کاربران اجازه بدهیم در قطار و هتل ها و هواپیماها در هرحالی از آن استفاده کنیم .

اما واقعا نتفلیکس این را پاسخ به نیازهای کاربران خود می داند؟ در هر صورت هرتوجیهی هم داشته باشد این شرکت لذت مشاهده آفلاین سرگرمی ها بدون اتصال به اینترنت را از کاربرانش گرفته است .

حقیقت این است که برای از محتوای موجود در آمازون برای کاربران قابلیت پخش آفلاین ندارد ، و اگر کاربران تازه کار نتوانند آن را سیو کنند فکر می کنند که این برنامه پر از پیچیدگی است و مبهوت می مانند که چرا این اتفاق افتاده است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا