چطور شبکه‎های آزاد وای فای که در نزدیکی شما قرار دارند را با استفاده از آیفون پیدا کنید

همه از این حقیقت آگاه هستند که بهترین چیز‎ها در زندگی آن چیز‎‏هایی هستند که ما به صورت رایگان به دست می‎آوریم. هیچ چیز نظیر رها شدن در درخشش چیزی که تخفیف بالایی داشته باشد، یا حتی بهتر از آن، کاملا رایگان باشد، نیست. متاسفانه، اینطوری نیست که زندگی همیشه چنین فرصت‎هایی را در اختیار ما بگذارد بدون اینکه به دنبال آن یک قضیه‎ی مشکوک باشد. خوشبختانه، ولی همیشه هم اینطور نیست، و یقینا زمانی که بحث اپلیکیشن رایگان WifiMapper برای آیفون می‎رسد اینطوری نیست که از بزرگترین دیتابیس موبایل در رابطه با هات اسپات‎های وایرلس کاملا رایگان در اطراف جهان استفاده می‎کند.

اینکه قادر به این باشیم که به یک شبکه‎ی وایرلس متصل شویم چیزی است که تعداد زیادی از ما روز به روز بیشتر به آن تکیه می‎کنیم. چه در حال سفر برای کار باشیم، یا در تعطیلات با خانواده یا فقط بیرون از خانه باشیم، وای فای بی نهایت مهم است نه تنها برای قادر به حفظ تماس با سایرین بلکه همچنین برای مطمئن شدن از این امر که ما صورت حساب‎های سنگین برای ما زمان استفاده از شبکه‎های خارجی نمی‎آید. خوشبختانه، شرکت OpenSignal در اختیار ما اپلیکیشن WifiMapper قرار داده است که با استفاده از آن، مهم نیست کجا باشیم، همیشه یک کانکشن وایرلس خواهیم داشت.

2

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، WifiMapper کاملا به محلی که دستگاهی که روی آن نصب می‎شود بستگی دارد. با توجه به این قضیه، بی نهایت مهم است که در اختیار این اپلیکیشن مجوز‎های location services را در برنامه زمانی که نیاز دارد، قرار دهید. بعد از دادن مجوز به استفاده از محل فعلی شما این اپلیکیشن یک اینترفیس خوشگل به شکل نقشه با سنجاقک‎های سبز رنگی در اختیار شما قرار می‎دهد که هر سنجاقک مشخص کننده‎ی یک هات اسپات وای فای موجود در آن محل است. با زدن روی یکی از این محل‎ها، اطلاعات بیشتری در رابطه با عملکرد آن محل و همچنین هرگونه پسووردی که ممکن است برای دسترسی به آن نیاز باشد در اختیار شما قرار داده می‎شود. هر صفحه به کاربران اجازه می‎دهد تا معتبر بودن اطلاعات را بهبود بخشند تا اپلیکیشن برای تمامی افرادی که درگیر آن هستند خدمات بهتری ارائه دهد.

1

WifiMapper کاملا مشخص است که یک راهنمای “قطعی” برای دریافت وای فای رایگان در هرجای جهان است و با قضاوت در رابطه با سطح عملکرد آن، نقاط داده‎ای و امکانات اپلیکیشن به نظر می‎رسد به شما در رسیدن به آن هدف کمک خواهند کرد.

با آنکه WifiMapper امکانات فوق‎العاده زیادی ارائه می‎دهد، تنها برای کاربران آیفون موجود است. اگر یک دستگاه آندرویدی دارید و می‎خواهید از اپلیکیشن مشابهی استفاده کنید، حتما WiFi Map را تست کنید. گرچه هردو اپلیکیشن ضرورتا در راستای یک هدف عمل می‎کنند ولی نسبتا جوابگو تر است و زمان استفاده از آن در مقایسه با WiFi Map روان تر می‎باشد.

WifiMapper را برای آیفون از اپ استور دانلود کنید.

حتما از گالری اپلیکیشن‎های آیفون و گالری اپلیکیشن‎های آیپد ما برای جستجوی اپلیکیشن‎های بیشتر برای آیفون و آیپد خود دیدن کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا