نسخه جدید نرم افزار ویدیویی آمازون برای اندروید عرضه می شود

سرویس های ویدیویی ارائه شده توسط شرکت آمازون معمولا پیشرفته هستند و شما را قادر به انتخاب ویدیوهای درخواستی و مشاهده کامل ویدیوهای اولیه می کند اما در این میان یک چالش بزرگ در خصوص  قابل اجرا بودن این نرم افزارهای ویدیوئی در  سیستم عامل  اندروید وجود دارد.

اگرچه شرکت آمازون دارای نرم افزارهایی است که برای دستگاه های شبیه به سیستم عامل اندروید مناسب هستند ( ازجمله دستگاه های iOS ، میزفرمان ها یا کنسول هایی برای بازی و برنامه های برای مشاهده تلویزیون مانند ROKU) اما سایر موارد مربوط به اندروید در برنامه های مربوط به این شرکت کنار گذاشته شده اند.

kindlefirehdxlandscapeangleleft

 با این حال این موضوع به زودی قابل تغییر خواهد بود، به گزارش مشاور  بخش بازاریابی شرکت  آمازون و مدیر تجاری این سایت در انگلستان به زودی برنامه ای برای تبلت ها (پلت فرم) ارائه خواهد شد. او این خبر را در برنامه  تلویزیونی مربوط به شرکت  آمازون که در کریسمس نشان داده شد  بیان کرد  ولی با این حال معلوم نیست  این برنامه  هم در گوشی و هم در تبلت به کار برده شود.

او همچنین اظهار کرد که شرکت  آمازون درحال تلاش  برای پیشرفت محتوای 4K می باشد این موضوع در تایید خبری بود که ما از سایت CES (تعاونی سرویس های آموزشی) شنیده بودیم، اما هیچ حرفی راجع به اینکه چه زمانی این سرویس هایی ویدیویی طراحی شده توسط شرکت  آمازون برای افزایش وضوح ویدیوها به بازار ارائه می شوند گفته نشد.

با وجود تلاش های مکرر  برای تماس با روابط عمومی سایت آمازون در آمریکا و انگلستان خبرنگاران ما هنوز پاسخی دریافت نکرده اند. اما گفته می شود اگر در این مدت برنامه ای توسط Netflix و Hulu  که مهم ترین رقبای شرکت آمازون هستند ارائه شود ، این شرکت  تلاش خواهد کرد که برنامه بهتر و پیشرفته تری را طراحی و عرضه کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا