سرویس استریم جدید Apple Music با امکان سه ماه آزمایش رایگان

بر طبق گزارش Financial Times سرویس استریم موزیک اپل دارای یک بازه‌ی زمانی محدود به منظور آزمایش توسط کاربران جدید خواهد بود. منابع مختلف نزدیک به اهداف این شرکت معتقدند این بازه برای سرویس مذکور که Apple Music نام دارد مدتی سه ماهه خواهد داشت.

Beats-Music-teaser-003-1024x645

اپل امیدوار است این مدت زمان برای امتحان توسط کاربران کافی باشد و چنان آن‌ها را جذب کند که نتوانند از این سرویس دل بکنند. برای مثال سرویس اسپاتیفای در حال حاضر فقط دارای ۳۰ روز، و Rdio’s Unlimited هم تنها دارای مدت زمان استفاده‌ی آزمایشی ۲ روز است.

همچنین این سه ماه رایگان کمک می‌کند تا مردم با این حقیقت که اپل موزیک شامل یک رده‌ی رایگان مثل آن چیزی که توسط پاندورا و دیگر رقیبان ارائه می‌شود، نیست. موسس شرکت بیتس و مدیر اجرایی جدید اپل، جیمی یووین، سال‌ها با موزیک رایگان مخالفت می‌کرد.

گفته می‌شود که اپل همچنان به ارائه‌ی سرویس تبلیغ دار رادیو آیتونز ادامه خواهد داد. تیم بردشاو گزارش می‌دهد که اپل رپری به نام دریک و چندین چهره‌ی مشهور دیگر را به عنوان دی جی‌های مخصوص خود استخدام کرده است.

انتظار می‌رود این شرکت کوپرتینویی، اپل موزیک را در نطق اصلی رویداد WWDC هفته‌ی آینده‌ی خود با قیمت ماهانه‌ی ۹.۹۹ دلار معرفی کند. به علاوه، طبیعی است تا در مورد آینده‌ی iOS و OS X، و کیت جدید اپل واچ که برای ساختن اپلیکیشن‌های مخصوص ساعت آمده است صحبت کند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا