برنامه جدیدی برای استفاده از فیس بوک در مک بوک

فیس بوک هم اکنون در زندگی خیلی از انسان های کره زمین نقش مهمی را بازی می کند و برای استفاده از این شبکه اجتماعی در پلت فرم های مختلف برنامه های گوناگونی قرار داده شده است ، تا علاوه بر ورود توسط مرورگرهای معمولی در دسکتاپ کامپیوتر وجود دارند بتوان با برنامه های ویژه این شبکه نیز وارد آن شد. برنامه ای به نام Current for Facebook برای وارد شدن بدون استفاده از مرورگر به شبکه فیس بوک طراحی شده است که مخصوص مک بوک ها می باشد.

Current for Facebook توسط آقای اسکایت کال که قبلا هم برای آی او اس اپل برنامه های WebKit را ساخته و همچنین برنامه نویس iAd frameworks هم بوده است طراحی شده است می گوید که این برنامه متناسب با خلاقیت های و زیبایی های طراحی سایر محصولات و برنامه های اپل می باشد . این حقیقت وجود دارد که این برنامه کاربران را محدود به بخش های مربوط به خود نمی کند اما اجازه می دهد روی یک بخش خاصی مثل پیام رسانی و چت کردن ، تماشا و دانلود ویدیو ها و … به صورت مستقل تمرکز کنند و تمامی مواردی که همیشه در یک مرور گر وسوسه انگیز بوده اند و حواس فرد را از اصل موضوع پرت می کردند وارد صفحه مورد نظر نمی شود.

 

این برنامه که برای مک بوک است به شما اجازه می دهد شما به صورت جداگانه در گوشی خود که به مک بوک متصل کرده اید بخش پیام رسانی فیس بوک را داشته باشید و بدون باز کردن صفحه بتوانید با دوستان خود همچنان ارتباط برقرار کنید. برنامه Current for Facebook  ارائه یک تجریه جدید است که به شما اجازه می دهد در سیستم عامل OS X مک بوک خود روی یک نوار ابزار صفحه اصلی بخش پیام رسانی فیس بوک را داشته باشید و لیست دوستان خود را ببینید و بتوانید درخواست های دوستی را قبول کنید و همچنین به شما اجازه می دهد به راحتی بدون وارد شده به صفحه اصلی با دوستان خود چت کنید.

Current for Facebook  مهم ترین ترفندهایی که که به تجربه حضور در یک شبکه اجتمعای اختصاص داده می شود می پردازد و به شما اجازه می دهد صفحه چت را به هربخشی از صفحه دسکتاب که می خواهید منتلقل کنید همزمان می توانید از آلبوم ها دیدن کنید دانلود کنید و حتی به صورت همزمان با برنامه از طریق مرورگر وارد صفحه خود شوید . مثلا می توانید مک بوک خود را دست کس دیگر بدهید تا از آن استفاده کند بدون اینکه مزاحم چت کردن شما با دوستان فیس بوکی تان در گوشی موبایلتان شود.

Current for Facebookهم اکنون در مرحله قیمت تبلیغاتی بوده و 1.99 دلار قیمت گذاری شده است و همچنین بدون محدود کردن کاربران به خود اجازه می دهد هم زمان توسط مرورگرهای مختلف وارد فیس بوک شوند. و علاوه بر آن امکان چک کردن تمامی اتفاقات مهم را بدون نیاز به بازکردن صفحه فراهم می کند.

لینک دانلود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا