مدل مفهومی جدید از آیفون 6 با صفحه نمایش 4.7 اینچ

سایت 86Digi ازsupply chain sources  یک مدل مفهومی فیزیکی جدید از آیفون 6 منتشر کرده که به نظر بیشتر شبیه شایعات مربوط به اندازه 5.5 اینچی آیفون است. اما این سایت مدعی شده که اینمدل مفهومی مربوط به آیفون با صفحه نمایش 4.7 اینچی می‌باشد.

iphone6_mockup_88digi_5

جزییات طراحی مدل مفهومی

مدل مفهومی زیبایی که در عکس زیر مشاهده می‌کنید در واقع طرح مفهومی و فیزیکی از آیفون 6 با صفحه نمایش 4.7 اینچ است که تنها دارای 6 میلی متر ضخامت، گوشه‌های گرد و تغییرات متنوع در طراحی است. در راستای چند گزارش دیگر، در این طراح قفل صفحه نمایش در سمت راست و بالای دستگاه قرار گرفته، دکمه‌های تنظیم کننده صدا در سمت چپ و در نهایت دوربین و فلش در پشت دستگاه قرار داده شده است.

iphone6_mockup_88digi_3

طراحی و جنس بدنه مدل مفهومی

قابل توجه است که مدل مفهومی دارای دو بریدگی آنتن است که در طراحی زیبا و آلومینیومی دستگاه برش داده شده است. همچنین در راستای گزارشاتی از Mac Otakara که هفته پیش ادعا کرد اپل قرار است استفاده از پوشش شیشه‌ای که شاهد شکستن آن در آیفون 5s بودیم خاتمه دهد و آن را با یک پوشش یکدست آلومینیومی جایگزین کند. گرچه هنوز مشخص نیست که اپل چگونه می‌خواهد این تغییر را با وضعیت آنت‌دهی دستگاه هماهنگ کند.

طراحی این مدل مفهومی دستگاه بسیار زیباست، اما احتمالا اپل در ساخت فبلت خود از این طرح و مدل استفاده خواهد کرد و مدل بزرگتر 5.5 اینچی را بسیار نازک و زیبا طراحی خواهد کرد. با نزدیک شدن به زمان رونمایی آیفون 6 اپل مدل‌ها و طرح‌های نمونه بسیار زیادی منتشر خواهد شد.

زمان عرضه آیفون 6

انتظار می‌رود که iphone 6 در پاییز همین سال جاری در دو سایز مختلف 4.7 و 5.5 اینچی رونمایی شود. شایعات خبر از تاخیر در ساخت و معرفی و در نهایت تاخیر در عرضه آیفون با صفحه نمایش 5.5 اینچ که در رده فبلت‌ها جای می‌گیرد، می‌دهند. گفته می‌شود در اوایل پاییز سال 93 مدل 4.7 اینچی آیفون 6 عرضه می‌شود و مدل 5.5 اینچی آیفون 6 در اواسط فصل زمستان یا اواخر سال 93 رونمایی و عرضه شود. اپل در تامین باتری و صفحه نمایش مدل بزرگتر کمی با مشکل رو به رو شده است.

درکنار سایز‌های مختلف صفحه نمایش انتظار می‌رود که هر دو مدل آیفون 6 دارای ظاهری نازک‌تر، پردازنده A8 سریعتر، سنسور اثر انگشت خوان تاچ آیدی با امکانات بیشتر و دوربین با کیفیت بهتر و نرم‌افزار‌هایی همچون ثابت کننده اپتیکال یا ثابت کننده الکترونیک باشد. همچنین گفته شده که قیمت این نسخه جدید از آیفون 100 دلار افزایش خواهد داشت.

macrumors

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.