جزییات جدید از ویژگی های ویندوز فون 8.1

امسال سال بزرگی برای ویندوز فون می باشد. بازار گوشی های هوشمند داغ تر از قبل است. نوکیا نیز در آستانه نخستین گوشی اندرویدی خود با نام نوکیا نرماندی قرار دارد. نسخه جدید موبایلی ویندوز مایکروسافت که از مدت ها قبل شایعه شده بود در آستانه تبدیل شدن به یک رقیب جدید برای اندروید و آی‎او‎اس می باشد.

ویندوز فون 8.1

ویندوز فون 8.1

جزییات بیشتری که درباره ویندوز فون به ما می رسد دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد مایکروسافت در حال انجام آن است. درز کردن ویژگی SDK ویندوز فون که ثابت کرده است زمانی که از آن برای آنجه که مایکروسافت در فروشگاه ویندوز فون دارد استفاده شود مفید است. Action Center (نه اعلانات)، دکمه ای روی صفحه نمایش، دستیار دیجیتالی Siri-like، ضبط صفحه نمایش و توسعه صفحه نمایش تنها برخی از ویژگی های جدید است که که اعتقاد است که آن ها را در ویندوز فون 8.1 خواهیم دید.

ویندوز فون 8.1

ویندوز فون 8.1

همچنین جزییات دیگری از مکان های دیگر درز کرده است که از جمله آن ها، نسخه جدید ویندوز فون مایکروسافت دارای Start screen جدید با گزینه های شخصی سازی است. توانایی افرودن وال پیپر (تصویر زمینه) به Start screen چیزی است که کاربران غیر ویندوز فونی شگفت زده نخواهند شد اما چیزی که شایعه شده است این است که مایکروسافت با بسیاری از ویژگی های جدید همراه خواهد شد. مایکروسافت گفته است که در حال تست Live Tiles همراه با قابلیت زمینه جدید است که ممکن است قابلیت انتخاب تصویر برای صفحه نمایش را ایجاد کند.

ویندوز فون 8.1

با فرض درست بودن شایعات، یکی دیگر از ویزگی های نسخه جدید، سازگار شدن اینترنت اکسپلورر به تب مرورگر مانند گوگل کروم است. باز کردن تب ها در کامیپوتر و در گوشی های هوشمند، تبدیل به چیزی عادی شده است و در هر دو سیستم عامل قبلی، در Chrome برای Android و در Safari یا Chrome برای iOS این ویژگی وجود داشت. مایکروسافت نیز به نظر می رسد به مجموعه مشابه آن ها پیوسته است. همچنین با توجه به شایعات، یک Reading View جدید با ویژگی مرور خاص و یک مدیریت پسورد جزء ویژگی های جدید محسوب می شوند.

انتظار می رود Windows Phone 8.1 در چند ماه آینده در دست توسعه دهندگان قرار بگیرد. ما دوست نداریم که این صیر بیش از حد، طولانی باشد. همه چیز به نظر خوب می رسد بنابر این باید منتظر خبر های جدید باشیم.

redmondpie

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.