اشتراک گذاشتن پست های طولانی با ویژگی جدید Notes در فیس بوک

با ویژگی جدید Notes فیس بوک شما می توانید پست های طولانی را به اشتراک بگذارید . در ویژگی Notes محدودیت کاراکتر افزایش یافته است . در ال حاضر فیس بوک طراحی مجدد خود را انجام داده است و شما با این ویژگی امکان به اشتراک گذاشتن پست های طولانی در Timeline خود را خواهید داشت.

آخرین به روز رسانی فیس بوک برای پست های طولانی در سال 2010 انجام شده بود . اما فیس بوک به تازگی از ویژگی های جدید رونمایی می کند که به نظر می رسد قصد راضی کردن و افزایش 1.25 میلیارد کاربر خود را دارد . این انگیزه برای فیس بوک ایجاد شده است که خدمات بیشتری به کاربران خود ارائه دهد و در نهایت آمار تعداد کاربران این صفحه اجتماعی افزایش یابد.

fb-notes

به روز رسانی جدید ویژگی Notes در فیس بودک دارای ویژگی های جدید است

شما امکان پسندیدن (لایک) یادداشت ها یا کامنت های اعتراضی را خواهید داشت . کاربران همچنین به ابزار های قالب بندی متن و شماره گذاری دسترسی خواهند داشت و می توانند به یادداشت های خود نیز عکس اضافه کنند.

شما می توانید نوشته ها خود را درشت یا اصطلاحا Bold کنید . همچنین امکان استفاده از ابزار Underline برای خط انداختن زیر متن های خود را خواهید داشت ، از دیگر ویژگی های جدید می توان به کج کردن متن اشاره کرد.

برخی از این ویژگی ها از جمله ابزار قالب بندی متن ها ، گذاشتن عکس در نسخه قبلی وجود داشت . اما در نسخه جدید فونت های جدید در طرح های جذاب اضافه شده است که یادداشت های شما مشابه به پست های وبلاگ می شود.

فیس بوک چندی پیش در حال آزمایش و انتشار یک بروز رسانی برای ویژگی Notes بود که در نهایت موفق شد یک به روز رسانی با ویژگی های جدید منتشر کند . فیس بوک در تلاش است تا این صفحه اجتماعی را برای وبلاگ نویسان گسترده کند تا نوشته های خود را با جهان به اشتراک بگذارند.

این ویژگی هم اکنون در دسترس است ، اما توجه داشته باشید که استفاده از آن در نسخه وب محدود است و هنوز اعلام نشده است که آیا فیس بوک برنامه ای برای تغییرات خواهد داشت یا خیر؟! علاوه بر این ویژگی ، فیس بوک در حال کار بر روی ویژگی های جدید به خصوص کسب و کار اینترنتی نیز هست . در آینده ی نزدیک فیس بوک به یک مکان عمومی برای وبلاگ نویسان ، خرید و فروش و … تبدیل خواهد شد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا