تصاویری جدید از اجزای داخلی تشکیل دهنده ipad Air 2

تصاویر جدیدی توسط وب سایت فرانسوی مربوط به شرکت اپل “iPhonote” منتشر شده است که در آن اجزای داخلی آیپد ایر 2 به نمایش گذاشته شده است. از جمله این اجزا آنتن GPS مربوط به دستگاه ، میکروفون و ماژول های وای فای می باشد. آخرین تصاویری که از ipad Air 2 منتشر شد مربوط به پانل جلویی و قاب پشتی آن بود و این تصاویر جدید اجزای داخلی را به تصویر کشیده است.

ipad_air_2_flex_components-800x368

 

این وب سایت همچنین به مقایسه تک تک اجزای احتمالی نسل دوم آیپد ایر با نسل فعلی این دستگاه پرداخته است. تغییراتی که در نسل دوم نسبت به نسل اول ایجاد شده است چندان زیاد نیست ولی به نظر می رسد که آنتن مربوط به GPS در آیپد ایر2 طولانی تر از نسل فعلی می باشد. همچنین در این پست تصاویری از پانل جلوی آیفون 6 قرار داده شده است که مشابه تصاویری است که قبلا منتشر شده بود.

انتظار می رود که شرکت اپل در پاییز امسال آیپد ایر 2 و در کنار آن نسل جدید آیپد مینی رتینا را وارد بازار کند. سایت ریکورد معتقد است اپل در ماه اکتبر یک رویداد با شکوه را برای معرفی ساعت های هوشمند خود آی واچ تدارک خواهد دید و در آن مراسم آیپد ایر و آیپد مینی رتینا را معرفی خواهد کرد.

از نظر شکل ظاهری گفته می شود آیپد ایر 2 نازک تر خواهد بود ، نمایشگر آن یکپارچه بوده و دارای ویژگی ضدبازتاب است ( به گونه ای که مثل آینه عمل نمی کند و به راحتی می توان در آن عکس ها و فیلم ها و… را دید.) همچنین گفته می شود دارای سنسورهای اثر انگشت در بخش قفل دستگاه بوده و پردازنده سریع تری به نام A8 و همچنین رم 2 گیگابایتی در آن تعبیه شده است. می دانید که آیپدهای نسل سوم به بعد رم یک گیگابایتی دارند و این اتفاق یعنی ارتقای میزان حافظه پس از مدت ها در آیپد ایر 2 یک موضوع نسبتا شگفت انگیز برای طرفداران اپل محسوب می شود.

 

مشاهده این تصاویر:

antenne-gps-ipad-air-2 antenne-wi-fi-ipad-air-2 exclusif-des-composants-de-l-ipad-air-2-en-fuites-et-nouvelles-images-de-l-ecran-du-iphone-6_3 exclusif-des-composants-de-l-ipad-air-2-en-fuites-et-nouvelles-images-de-l-ecran-du-iphone-6_4 exclusif-des-composants-de-l-ipad-air-2-en-fuites-et-nouvelles-images-de-l-ecran-du-iphone-6_5

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا