دسته‌ها
آیپد

تصاویر نمونه جدید از آیپد پرو 13 اینچی به همراه OS X

این شایعه که اپل می‌خواهد اقدام به ساخت آیپد بزرگ و به اندازه 12.9 اینچ کند متوقف نمی‌شود. تیم تحقیقاتی اپل به همسویی و همگرایی iOS و OS X در آینده‌ای نزدیک امیدوار نیست و البته این موضوع ساخت آیپد پرو و یا احتمال اینکه آیپد بزرگتر بتواند iOS و OS X را براحتی اجرا کند منحل نمی‌کند و ممکن است به زودی این اتفاق بیفتد.

آیپد پرو با چه ظاهری تولید خواهد شد؟

با این تفاسیر اگر اپل اقدام به همچنین کاری بکند ما شاهد چه چیزی هستیم؟ این آیپد پرو به شکل است؟ چند تصویر کانسپت و نمونه از SET SOLUtion این اتفاق را به ما نشان می‌دهد.

ipad-pro-6

در این تصاویر، که در واقع تصویری بزرگتر از آیپد پرو و با اندازه 13 اینچ است میینیم که همراه با یک داک کامل در پایین صفحه نمایش آمده است. کاربر می‌تواند به وسیله لمس صفحه با این تبلت کار کند و البته می‌تواند به همراه موس و کیبورد نیز درست شبیه به یک لپتاپ به کار با این محصول جادویی بپردازد. این آیپد بسیار نازک و کم حجم‌تر از مک بوک ایر است، اما به نظر می‌رسد می‌تواند بسیاری از قابلیت‌های مشابه را در اختیار بگذارد و بتوان بدون صفحه کلید سخت افزاری به کار با دستگاه پرداخت.

ipad-pro-7

آیا به کیبورد و موس نیاز است ؟

در این تصویر نمونه دکمه هوم در سر جای خود باقی مانده است، همچنین یک پورت برای شارژ دستگاه وجود دارد، یک دوربین در پشت دستگاه و بیشتر. طرز قرار گرفتن این دستگاه بر روی میز بسیار دلنواز است و به همراه یک نسخه کامل از OS X و کیبورد موس بلوتوث شما هیچ چیزی را نسبت به لپتاپ از دست نخواهید داد.

اما اگر بخواهیم کمی عادلانه نسبت به اینطور دستگاهی نظر دهیم به نظر مقداری ناجور است که بخواهیم یک کیبورد و موس بلوتوث را در هر جایی که می‌خواهیم کاری انجام دهیم و نیاز به دستگاه داریم حمل کنیم و چرا بجای اینکار ما یک دستگاه مک بوک پرو نخریم؟ با این حال، ما این ایده را بسیار دوست داریم.

ipad-pro-8

ipad-pro-3

امیدواریم که این تصاویر به حقیقت بپیوندد. شاید روزی، اما به نظر آن روز خیلی نزدیک نیست.

technobuffalo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *