لو رفتن تصاویر جدیدی از تاچ آیفون 6 با نمایشگر بزرگ

کم کم به زمان معرفی آیفون 6 نزدیک میشویم. زمان زیادی برای فکر کردن وجود دارد. اکنون از زمان آغاز فروش آیفون 5S بیش از 5 ماه می گذرد. که این زمان برای آغار شایعات درباره آیفون 6 کافیست. پیش بینی ها با احتمال زیادی حاکی از آن هستند که صفحه نمایش آیفون 6 بزرگ تر خواهد شد . تصاویر جدید منتشر شده نیز گویای همین مطلب است.

آیفون 6

تصاویر آیفون 6

تصاویری در وبسایت چینی Weibo micro-blogging منتشر شده و قبل از اینکه به سرعت حذف شوند توسط رسانه های مختلف شکار شده اند.

آیفون 6

تصاویر منتشر شده، قاب صفحه نمایش جدید 6 و 5S را در کنار هم نشان می دهد. تصویر سمت چپ نیز متعلف به آیفون 4S است  این تصاویر هنوز به طور رسمی تایید نشده اند. اما جالب است که در تصاویر مختلف متعلق به آیفون 6 کادری دیده نمی شود و این بدان معناست که آیفون جدید علاوه بر بزرگ تر شدن به صورت لبه به لبه می باشد.

آیفون 6

تعدادی از رسانه های معتبر، از جمله وال استریت ژورنال، باور دارند که اپل در حال تست گوشی جدید خود با صفحه نمایش بزرگ تر است. در طول چند سال گذشته، صفحه نمایش گوشی های هوشمند شروع به بزرگ تر شدن کرده است. وال استریت مدعی شده است که بر اساس اخبار، اپل در حال تست گوشی خود تا سایز حتی 6 اینچ می باشد. این بسیار بعید است که اپل به طور مستقیم از 4 اینچ در آیفون 5S به سایز 6 اینچ حرکت اما قطعا نسخه بعدی آیفون سایز بزرگ تری دارد.

آیفون 6

اگر بخواهیم صادق باشیم، هنوز خیلی زود است که مطمئن باشیم تصاویر منتشر شده دقیقا همان گوشی اپل خواهد بود. شرکت اپل در کنفرانس جهانی توسعه (WWDC) در ماه خرداد، احتمالا از iOS 8 پرده برداری خواهد کرد. و ما باید تا آن زمان صیر کنیم تا به بخش هایی از آیفون 6 پی ببریم.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا